Naised

Horoskoop

aries

Jäär

Marsi ühendus Uraaniga ja kvadraat Pluutoga muudavad päeva sinu jaoks üsna rahutuks ja äkiliseks. Vajad energia mõistlikku väljaelamist – kuid tee seda nii, et sa end vigastada ei saaks.
taurus

Sõnn

Kui oled pereinimene, võiksid koos lähedastega midagi põnevat ja vaimu stimuleerivat ette võtta. Kunstiga seonduv võiks praegu palju pakkuda, mistõttu minge kunstimuuseumi või vaadake koos väärtfilmi.
gemini

Kaksikud

Kui omad selleks kalduvust, siis võid ette võtta midagi veidrat või tavatut. Su vaim vajab uusi muljeid ehk siis korralikku toitu. Samas erilist ettevaatust nii liikluses kui ka kõrgustes viibides!
cancer

Vähk

Päeva hoovustes võid avastada enda jaoks uusi sügavusi või kõrgusi. Praegu tunduvad paljud asjad kuidagi eriliselt kummalised või tähendusrikkad. Näed asjade vahel väga erinevaid seoseid.
leo

Lõvi

Täna tasuks olla uute suhete loomisega ettevaatlik. Keegi võib sind kuidagi ära kasutada või siis mõjutada tegema midagi, mis pole tegelikult sinu huvides. Kipud liialt lobisema.
virgo

Neitsi

Planeetide seis annab sulle võimaluse vabaneda kõigest vanast ja mittevajalikust. Olgu need siis ammendunud inimsuhted või hoopis mõni iganenud arusaam.
libra

Kaalud

Eriti just kõikide üks-ühele suhetega püüa jääda viisakaks ja taktitundeliseks. Samuti hoidu oma tahte teistele pealesurumisest. Suhetes konkurentide ja oponentidega kipud üle reageerima.
scorpio

Skorpion

Enesetunne on kindlasti parem, kui mõtled häid mõtteid ega lase end hädaldajatest segada. Siiski ole ettevaatlik võõraste penidega, samuti väldi alkoholi ja ära liialda ravimitega!
sagittarius

Ambur

Valitsev planeetide seis muudab elu mõnusalt vaheldusrikkaks ja põnevaks. Nüüd on lihtne jätta endast huvitavat ja intrigeerivat muljet, mis soodustab uute tutvuste loomist.
capricorn

Kaljukits

Koduses majapidamises ole nüüd eriti hoolikas nii tule, gaasi kui ka elektriga. Rikkis asjad võivad sulle peavalu põhjustada. Lähisuhetes tuleks jääda äärmiselt diplomaatiliseks.
aquarius

Veevalaja

Kuu liigub Veevalajas. Täna meeldid kõigile ja kõik meeldivad sulle. Isegi võõrad inimesed tunduvad sulle naeratavat. Selline seisund annab sulle palju energiat.
pisces

Kalad

Keegi üritab sind ehk kuidagi provotseerida või lihtsalt närvi ajada. Säilita külm närv ja ära mine selle mänguga kaasa. Uute riiete ja ehete ostmine ega ka esimest korda kandmine pole soovitatav.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis