Naise tupeeritis sisaldab sama komponenti, mida on leitud hai maksast. (Reuters/Scanpix)

Enamus meestest arvavad, et teavad seksist kõike. Nad arvavad teadvat, kuidas rahuldada naist ja arvavad end tundvat kallima anatoomiat ja selle rolli seksis. Mehed, te võite ju arvata, et tunnete naise keha, kuid arvatavasti ei tea sa neid kümmet tõde, mida portaal Ask Dan and Jennifer sulle naise tupe kohta paljastab.


Orgasm on suurepärane valuvaigisti
Kui su naine väidab, et ei taha seksida, sest tal on peavalu, siis kasuta oma teadmisi! Orgasm on suurepärane valuvaigisti ja töötab käsimüügis olevate ravimitega sama hästi (kui isegi mitte paremini!) Sa pead lihtsalt kindlasti suutma ta viia suure ja mõnusa orgasmini.

Tupp puhastab end ise
Naise suguelundid puhastavad end ise ja liigne pesemine võib kasu asemel kahju teha. Pärast menstruatsiooni puhastab end tupp ise ja see jätkub kogu naise tsükli jooksul. Samuti puhastab vagiina end pärast seksi, mis aitab vältida bakteriaalseid infektsioone.

Kõik ei sõltu ainult g-punktist
Enamasti antakse au g-punktile, et naine sai orgasmi. Tegelikult on olemas veel A-punkt, mis on sama efektiivne ja viib naise oodatust veelgi nauditavama orgasmini. A-punkt asub g-punktist sügavamal (paremal emakakaela ees) ja seda saab stimuleerida sarnaselt g-punktiga. Pea meeles, et kuna sa A-punkt asub veelgi sügavamal naise sees, siis vajad palju libeainet.

Sa oled see, mida sa sööd
Tervisest pakataval tupel on lõhn, kuid see pole terav ja häiriv. Bakteriaalse infektsiooni korral on lõhn teravam, kuid raiskunud virsikuid meenutav lõhn ei tähenda ilmtingimata põletikku. Paljud toidud, mida naine sööb, mõjutavad tema genitaalide maitset ja lõhna. Kui süüa palju ananassi ja magusaid puuvilju, siis on tupe maitse ja lõhn magusamad (suurepärane idee oraalseksiks). Samas kapsas ja spargel võivad partneris tekitada ebamugavust.

Tupp võib välja langeda
Vaginaalne prolaps ehk langus juhtub siis, kui emaks, munajuhad või tupp liigub allapoole nende loomulikust asukohast. Raskematel juhtudel võivad sisemised koed suisa tupeavast välja rippuda.

Naised ejakulatsioon eksisteerib!
Naistel eritub orgasmi ajal samuti vedelikku. Paljud naised on võimelised tootma väga suurel hulgal vedelikku. Skeptikud arvavad, et naise ejakulatsioon on tegelikult uriin . Teaduslikud uuringud kinnitavad, et naise ejakulatsiooni komponendid on uriinist vägagi erinevad. Samuti ei pärine vedelik põiest.

Tupe suurus kahekordistub, kui naine on erutunud
Naiste tuped on väga erineva suurusega, kuid erutudes võib selle suurus kahekordistuda. Seega mehed tehke kindlaks, et teie partner on erutatud, sest siis saate tungida sügavamale ja nautida mugavamat seksi.

Seksimine hoiab tupe noore ja tervena
Nagu kõiki lihaseid, tuleb tuppe kasutada või treenida, sest muidu muutub see nõrgaks ja hapraks. Pikad pausid seksimises võivad olla ohtlikud eriti vanemas eas naistele. Vananedes muutub kude õrnaks ja õhukeseks. Regulaarne seks hoiab naise genitaalid tipp-vormis.

Tupeeritis sisaldab komponenti, mida on leitud hai maksast
Teadlased on avastanud naise tuppe mikroskoopiliselt uurides, et naise tupeeritises on samad koostisosad, mis hai maksas. Seda nimetatakse skvaleeniks ja seda leidub ka taimeõlides. Kasutatakse kosmeetikas kreemides (ei jäta nahka rasvaseks). Organismis hoiab koed niiske ja elastsena.

Tupelihased on äärmiselt tugevad
Kõik naised saavad kasutada tupelihaseid seksi ajal. Need on samad lihased, mida naine kasutab urineerimise peatamiseks. Neid on võimalik tugevdada tehes Kegeli harjutusi. Hetkel hoiab rekordit vene naine, kes suutis tupelihastega tõsta 14 kilogrammi.

Jaga artiklit

1 kommentaar

.
.  /   16:18, 16. veebr 2015
.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis