1
foto

Maailma nimekamaid naiste ejakuleerimise ja G-punkti eksperte Deborah Sundahl peab oma Euroopa turnee raames sügisel Tallinnas loengu teemal "G-punkt ja naise ejakulatsioon".

Solaris keskuses asuvas kinos Artis toimuva omanäolise 2-tunnise loengu käigus saavad osalejad muuhulgas teada, kus asub G-punkt, miks mõned naised ejakuleerivad ja teised mitte, kuidas stimuleerida G-punkti ja esile kutsuda ejakulatsiooni, milline on G-punkti orgasmi olemus, millised on head sekspoosid G-punkti stimuleerimiseks ja ejakulatsiooniks ning kuidas saavad mehed aidata oma partneril ejakuleerida. Deborah Sundahl on pühendunud hea sõna levitamisele, et G-punkt on olemas olemas kõigil naistel ja sellest võib mõelda kui naiste eesnäärmest, mis võib olla väga võimsa naudingu allikaks.

Deborah Sundahl alustas naiste ejakuleerimise ja G-punkti populariseerimisega enam kui 25 aasta tagasi naistele suunatud ajakirjas "On Our Backs". Ta on pidanud loenguid, koolitanud, konsulteerinud ja andnud välja harivaid DVD'sid ja raamatuid naiste ejakulatsiooni ja seksi teemadel. Tema sulest on valminud ka bestseller "Female Ejaculation and the G-spot".

Tallinnas toimuv piiratud kohtade arvuga koolitus on Deborah Sundahli Euroopa turnee suurim. Tegemist on esimese korraga, kui üle maailma tuhandeid naisi ja mehi õpetanud Sundahl Eestis oma teadmisi jagab. Hariv loeng toimub 18. oktoobril Tallinnas Solaris keskuses asuvas kinos Artis kell 17-19. Loeng toimub inglise keeles eestikeelse sünkrootõlkega.

Jaga artiklit

40 kommentaari

P
p-punkt  /   11:02, 10. aug 2014
pruuni augu rüütlitel
K
konsa  /   07:00, 10. aug 2014
Maailma juhtiv G-punkti ekspert aitab oma teadmistega Eesti naistel võimsa naudinguni jõuda
-
minu kogemus, enamik eesti naisi teab mis neile meeldib, g-punkti või selleta,
teine teema, kas nad on valmis rääkima mis neile meeldib, vot see on alles pusle

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis