Kes meist ei teaks mõnda paari, kes pidevalt postitab Facebooki endast ja oma kallimast nunnusid pilte. Mida see aga tegelikult neist paaridest räägib, võib nii mõnelegi üllatuse valmistada.

Sõbranna postitas oma nunnust kallimast järjekordse nunnu pildi ja sind vaevab kadeduseuss? Tegelikult ei ole selline käitumine sugugi viide sellele, et tegemist on unelmate paariga, kirjutab Cosmopolitan.

Nimelt väidab tuntud seksuoloog Nikki Goldstein, et paarid, kes kiitlevad oma suhtega, pole tegelikult kuigi õnnelikud ning hoopis otsivad teiste inimeste heakskiitu, et ennast paremini tunda.

Tema sõnul tunnevad inimesed, kes on oma suhtega ummikus mingisugust kergendust, kui nad näevad, et keegi nende postitusi laigib või siis armsa kommentaari jätab.

Jaga artiklit

3 kommentaari

S
Soovitaksin ennem järele mõelda,kui seda tegema hakatakse!  /   19:22, 8. veebr 2017
Tänapäeval on paljudel uudishimu nii suur.Kellega sa koos elad,milline oled sina ja milline on su mees.Mis elu te elate,kus käite no mida iganes.Ei maksa oma eraelu asju kõigile kuulutada,sest pärast võivad jutud levida siia ja tänna."Soovitaksin ennem järele mõelda,kui seda tegema hakatakse".Isiklikud elulood mida meie elame,peaksid jääma enda teada.Ja kes seda soovivad,palun väga,Keegi ei keela!On asju,mida on võimatu enda sees hoida.Kui tunned piinlikkust ja tahad seda teistega arutada,siis oma valik.
N
Näitab seda et  /   13:13, 8. veebr 2017
Haiglane eneseimetlus ja tähelepanuvajadus.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis