2
fotot

Šokeeritud ema Bridgwateris on hädas ja ahastuses, sest avastas, et võõrad käivad põhimõtteliselt tema elutoa akna all seksimas. Nii on juhtunud juba kolm korda.

Ahastuses naise sõnul arvas ta esiti, et paarike otsib vihma eest varju, kuid peagi läks asi nende vahel kuumaks ja suudlustele järgnes ühe, vahendab Mirror.

"Ma olin elutoas, kui see kõik juhtus," meenutab Lara Shoemark seda vihmast päeva. 

Algus jäädi seisma, siis suudeldi ja peagi läks asi seksini. Ja seda keset päeva!

"Nad seksisid umbes 10 minutit. See on juba kolmas kord, kui see kõik juhtub. Mul on kodus kaks väikest last ja ma ei taha, et nemad seda näeksid," kurdab pereema, et on pidanud juba kolme paari ühtele tunnistajaks olema.

"Kõik ütlevad, et ma oleks pidanud karjuma nende peale, aga mu lapsed magasid samal ajal," selgitab naine, et ei kutsunud ka politseid.

Asi läks ringlema sellest, et abi otsis šokeeritud naine hoopis Facebookist, kuhu postitas oma ebameeldiva kogemuse tema kodu ette seksima ronivatest paarikestest.

Fotod!

Jaga artiklit

76 kommentaari

P
pls  /   13:43, 10. veebr 2017
õhtuleht on delfi õpipoiss..no mis pealkirjad need veel on??
R
Rahvusvahelise  /   11:50, 10. veebr 2017
tasemega (tänane Inglise? uudis Eestis) põrutavaid! probleeme peaks arutama ÜRO, mitte mingid kohalike tasemetega ajakirjanduslikud väljaanded. Äärmisel juhul E.L.-u instantsid.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis