Kui oled noor ja lastetu, siis võid kallima kaissu pugeda ja kirglikke hetki mahub varahommikusse või hilisööni välja. Kahjuks ei jää see kõik kestma...

Help-Link uuringufirmas tehtud uurimus 2000 inimesega näitas, et 92 protsenti loodavad, et lapsevanemateks saades armastavad nad oma partnerit endiselt, vahendab Metro.

Üks kolmest loodab, et nende elu on seotud mõne mõnusa maakohaga või nad pääsevad korra kuus linnast eemale nädalavahetust veetma. Või vähemasti loodavad nad, et kolm korda kuus õnnestub neil kallimaga minna kahekesi välja ja nädalas võiks kolm korda seksida ka!

Kõlab mõnusasti, kuid tulevik pole sugugi nii helge...

Kuidas on asjalood tegelikult lapsevanemaks saades?

31 protsenti vanematest kinnitavad, et nad isegi ei armasta oma partnerit enam

Üle poole (56 protsenti) vanematest näevad vaeva, et leida lapsehoidja, et minna kahekesi välja end tuulutama

Kui asi jõuab aga magamistoa ja seksini, siis...

24 protsenti vanematest pole oma sekseluga rahul.

Üks viiest (20 protsenti) väidab, et nad ei seksi enam.

19 protsenti kogevad unetuid öid, sest nende lapsed nutavad nädalas vähemasti kolmel ööl.

Ei ole lihtne olla lapsevanem...

Jaga artiklit

21 kommentaari

K
Kalev  /   19:49, 13. veebr 2017
Kui olin 17 - aastane poisike, siis naabrimees ūtles, et āra sa Jaan naist kunagi vōtta. Ei kuulanud naabrimeest, ikka vōtsin ja pidin selle ōuduse ka omal nahal lābi elama. Viimastel aastatel oli mul naine lihtsalt voodisoojendaks. Enam mul naist ei ole ja selle kokkuhoiu arvelt saan ma iga aasta paarkūmmend kuupmeetrit puid osta ja soe igas nurgas.
E
eesti mees  /   18:33, 10. veebr 2017
kas kõik peab keerlema aind allpool vööd genitaalide ümber? tõsi ta on, et laste tulekuga muutub paarikeste elu kardinaalselt, aga kas sellepärast jätta lapsed saamata. Vanarahvas tegi tööd, abielluti seksiti ja peres oli 5-12/13 last... ega elu pole aind mingi lõbu...koge meedia on seda seksi nii üles haipinud ja ületähtsustanud, et inimesed muud ei nagu ei oskagi enam mõelda, kui vaid seks,seks,seks .... on see siis normaalne. Igal asjal on oma aeg, on aeg voodis rohkem hullata ja oma paarikesega vallatleda, aga on aeg ka muudeks kohustusteks, kui juba pere, töö ja lapsed taga. Seksida võib ka siis, kui juba lapsed on...peab vaid teineteise jaoks aega leidma ja ka seksi aega planeerima...küsimus on vaid ettevõtmises ja tahtmises :) :)

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis