Orgasmini jõudmine võtab aega, kuid siis käib see mõnulaine nii kiirelt üle, et jääb väheks. Eksperdid paljastavad, kuidas saad pikendada orgasmi kestvust vähemalt 20 sekundi võrra.

"Kui naine on seksuaalselt rahuldatud, siis ta tunneb end fantastiliselt - tehes head endale, ta teeb head ka kõigile neile, kes on tema ümber," selgitab Mirroris doktor Andrea Pennington, kes regulaarselt olnud külaliseks Oprah Winfrey saates.

"Naised peaksid nädalas kogema minimaalselt kolme orgasmi. Saadav kasu sellest on kirjeldamatu - rääkimata stressist ja depressioonist vabanemisest, valu leevendamisest," soovitab Pennington kõigil naistel asi käsile võtta.

Olgem ausad, et tõenäoliselt saab naine iga mehe kolme orgasmi kohta ühe - kui sedagi.

Kuidas seda muuta?

Kui usud, et sinu orgasm on liialt lühike, siis võib aidata sind järgmine tehnika:

Võta aega ja proovi end kütta nii kuumaks, et oled peagi orgasmi saamas. Siis pead enne kõrghetke end sundima rahunema. Korrates seda 2-3 korda järjest - see tagab sulle pikema ja intensiivsema orgasmi. Vähemasti peaks 65 protsenti naistest tänu sellele kogema veelgi suuremat rahuldust.

Jaga artiklit

9 kommentaari

"
"Naised peaksid nädalas kogema minimaalselt kolme orgasmi.   /   17:51, 18. veebr 2017
Jälle seks....no vaata ei pea küll kogema, ei kolme ega nelja ega viite, üldse ei pea midagi kogema. Ilma on kordades parem, ei mingit muret
A
Agne  /   17:27, 17. veebr 2017
Orgasmid keelatud!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis