Kui tahad meest erutada, siis on selleks mitmeid võimalusi. Kuid kas tead, et võid tal erektsiooni tekitada nii kergesti, et ei pea teda isegi mitte puudutama?! See on tegelikult väga lihtne!

Portaal Your Tango jagab viis lihtsat nippi, kuidas iga naine oma mehe õigesse tujusse saab.

Kuidas erutada meest ja tekitada temas erektsioon, kuid teda mitte puudutada?

1. Üks sõna - paljastus

Sa tead, et meestele meeldivad rinnad. Mõni eelistab kumerat taguotsa. Kas leiaksid mehe, kes kurdaks, et kannad paljastava kaelusega särki või pükse, mis su kumerused esile toovad?! Ükski heteromees ei kobiseks, vaid naudisk vaadet. 

Kanna särki ja jäta innahoidjad selga panemata - võimalusi on tohutuid! Aga tulemus on üks - tema meheau ei jää kogu seda tralli tuimalt ja uniselt pealt vaatama!

2. Kutsu ta vaatama, kuidas sa end veejoaga kastada

Nagu juba eelminegi punkt viitas, siis trend ja eesmärk on olla paljas, kuid mitte laste end puudutada. Loomulikult käib siia alla ka see, et sina ei puuduta meest.

Meenutada tasub üht, et see pesemine peaks olema seksikas ja kutsuv, mitte üritus, kus mees jälgib naist raseerimas...

3. Jää talle masturbeerimisega vahele

See on kuum väga mitmel põhjusel. Üks ja oluline põhjus - sa saad orgasmi ja erutad ka meest!

Teiseks - sarnane stseneerium on populaarn ka pornofilmides.

Igatahes -kuum ja erutav on see kindlasti!

4. Sosita talle kõrva oma kõige kuumemad ja pöörasemad fantaasiad 

Juba kõrva sositamine on seksikas ja erutav. Ja kui sositad mehele veel mõne oma hullumeelse fantaasia, mida sa temaga teha tahaksid. Või mida tema sulle teha võiks... Ei pea kaua ootama, mil mehe peenis pead tõstab...

5. Näita talle tõeliselt seksikat striptiisi 

Mitte kõik meist pole osavad tantsijad, aga kui oled piisavalt julge, siis striptiis on suurepärane võimalus mehe erutamiseks.

Jaga artiklit

9 kommentaari

K
Kõik oleneb  /   12:09, 21. apr 2017
vanusest, poisikesel läheb kõvaks juba mõeldes naisele, aga tänapäeval nett täis paljaid naisi, võib ka kõike laivis vaadata, sellega harjub ja ei eruta nii väga.
K
KIRJAVEAD, KIRJAVEAD, KIRJAVEAD!!!!!!!!  /   11:05, 21. apr 2017
NAUDISK,INNAHOIDJAD, KASTADA, LASTE, POPULAARN Kas panite tähele kui palju vigu ses artiklis on? Ja sellist vigadega artikilt lastakse õhtulehte v? Kui ma oleks boss, laseks ma õhtulehe toimetuses kirjaoskamatu kohe päeva pealt lahti. Häbi peaks olema sellist vigadega kirjutist lehte trükkida.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis