Kirglik paarike Šotimaalt astus ühtesse mere ääres asuval pingil, mis ei olnud sugugi kaugel laste mänguväljakust. Seks oli nii pöörane, et paar sattus häbitu teo eest kohtupinki!

Kohtus selgus, et Edward Cochrane (35) ja Fiona McLemani pikalt kestnud seks oli nii pöörane, et isegi selle täpset kirjeldust ei tahetud kohtusaalis ette lugeda, vahendab Mirror.

Paarike ei peatunud isegi siis, kui neile kutsuti politsei.

Akt ise toimus eelmise aasta augustis. Ja neid inimesi, kes vahekorra tunnistajateks olid ja politseisse helistasid - neid oli palju...

Naise advokaat paljastas tema 30-aastane klient ei ole mehega suhtes. Tol saatuslikul korral oli naine olnud nii purjus, et hiljem isegi ei mäletanud juhtunut. Ometigi nii lihtsalt asi ei lahenenud, sest naine on nüüd rase.

McLemanil on aga juba varasemast kantud karistusi ja oli isegi toona just kautsjoni vastu vabaks saanud. Ka mees oli purjus olnud ja kahetsevat oma tegu väga. 

Hoolimata sellest kirglikust ööst... Kohtust lahkus paarike eraldi.

Fotod paarikesest asuvad SIIN!

Jaga artiklit

1 kommentaar

S
Soodsate asjaolude kokkulangemise  /   11:33, 21. apr 2017
tulemus ja häda ei anna häbeneda. Euroopalikult "normaalsete" ühiskonnas aga on millegi taolise salajanegi praktiseerimine suur tabu.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis