23-aastane Natalie Weaver oli vihane, et ta kallim Stephen tuli purjuspäi hommikul kell kuus koju. Agar näitsik otsustas, et seekord ta asja nii ei jäta ja lõbutseb natuke mehe kulul...

Stephen Hall oli naisele lubanud, et veedab pühapäeva kallimaga, kuid varahommikul peolt naastes tal selleks ju energiat enam ei olnud, vahendab Mirror.

Sõbratar Natalie võttis mehe käsile ja tegi talle täismeigi. Naine paigaldas mehele veel ka võltsküüned.

Mees ärkas üles vaid seetõttu, et tahtis end sügada, kuid pikk küüs jäi ette.

Vaata SIIT!

Jaga artiklit

5 kommentaari

V
vat sedasi  /   11:01, 19. mai 2017
Vene ajal sai joomakäigus sõbra munad ära värvitud-kodus mees ei märganud kuid naine saatis ta tagasi naiste juurde kes seda tegid. Armukade naine hülgas mehe.
A
Ammu tehtud, 80-nendate alguses.  /   10:42, 19. mai 2017
Peale saunakat kustus üks vana nii ära, et ei liigutanud kulmugi. Vildikatega siis sai ta ära kaunistatud, maalides temale tätoveeringuid, ankrute, elektripirnide, alasti naiste jms näol. Üle rinna kirjutasin mina kirillitsas "Ne zabudu mat rodnuju", ehk "Ma ei unusta lihast ema". Lõpuks sai ta ka meigi, vildikatega ripsmed kui Alice Cooperil ja punased, kaks korda suuremad huuled. Ka alasti naine sai kõhu peale, nabaauk selles "õiges" kohas. Viimaks vana siis ärkas ja otsustas koju minna, kuid teel tulid temale head mõtted ja ta suundus veel restorani, muidugi selle täisgrimmiga.
Aga see kõik oli väike jama selle kõrval, mis temaga kodus naine tegi...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis