Kui armud mehesse, kel on väike peenis, siis oled astunud rongile, mis viib su teistsugusele avastusretkele. Otsid sobilikke poose ja teed sõprade seas kummalisi nalju, kuni su suhe selle mehega tõsisemaks muutub.

Siis sa taipad, et teie vahel on tekkinud emotsionaalne side ja suguorgani suurus ei ole sugugi esmatähtis, vahendab Your Tango.

Pea meeles!

1. Kui sa teda armastad, siis pole peenise pikkusel tähtsust.

Kui sa meest armastad, siis väike peenis on vaid osake temast, ei halb ega hea.

2. Ta on seetõttu ilmselt palju tugevam.

Tõenäoliselt läheb peenise väiksus mehele naisest palju enam korda. Kui naised tunnevad survet kaalu ja välimuse suhtes, siis meestel on teistsugune surve - kui suur, kas piisavalt suur...

Pole võimatu, et meest on seetõttu kiusatud või isegi temaga suhe lõpetatud, aga ära unusta - sa armastad meest, mitte peenist.

3. Teie suguelu saab olema intensiivne.

Kui mees teab, et meheau väiksuse tõttu võib teda magamistoas oodata ees pettumus, siis näeb ta seksi nimel ja ühte ajal palju rohkem vaeva. Mees on innukam ja tahab sind rahuldada. Võimalik, et tal on erinevates tehnikates suurepäraseid kogemusi...

4. Tal on eluterve suhtumine inimese kehasse.

Mees teab, et inimesed on erinevas suuruses ja kehadega. Ta teab, et erinemine ei muuda meid halvemaks. Ta on avatud meele ja laia silmaringiga.

5. Ta ei sildista ega anna ennatlikke hinnanguid.

Jaga artiklit

34 kommentaari

A
Aga aafrikas!  /   18:34, 21. mai 2017
Tegelikult pidavat seal need naised petma suure riistaga kaasasi... Ei tea miks aga 100 % tõsi. Miks mitte siis eestis sama. Omal on volts kodus aga naabri pipett tundub ikka parem.
T
talumiis  /   09:09, 21. mai 2017
Tuleb lasta mesilasel pliiatsit nõelata-juurdekasv on piisav

Päevatoimetaja

Anett Rannamets
Telefon 51993733
anett.rannamets@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis