20
fotot

Neljapäeval kogunesid Tartus annelinlased Triinu ja Taavi lasteaeda, mille õuel toimus tervele kogukonnale ja laste heaolu parandamiseks mõeldud laat.

Nagu laadale omane - müügiks oli vanemate ja laste poolt valmistatud küpsetised, lastele oli batuut, õnneloos, fotonurk ja äge raamatulaat, kuhu inimesed taaskasutusele mõeldud raamatuid toonud olid.

Laadal esines ka rahvamuusikaansambel Siller ja huvilistel oli võimalus testida oma lõhnameelt. Vaadata sai ka huvitavat näitust, mis rääkis Annelinnast laste pilgu läbi. Isegi lustakas kloun ei puudunud!

Korraldati ka populaarne oksjon, kus iga rühm oli teinud oma raamatu, kus laste kõige lemmikumad retseptid ilusate piltide ja kirjeldustega olid.

Möödunud aastal õnnestus tänu edukale laadale koguda piisavalt raha, et lasteaed ja mudilased saaksid kauaoodatud staadioni. Kui linn nägi vanemate pingutust ja panust, siis panid nemadki projektile õla alla.

Tänavune tulu kulub aga mänguväljaku täiustamiseks ja korrastamiseks.

"Eilne heategevuslaat sai jälle peetud ja tehtud lustides, tegutsedes ja edukalt. Loodan, et vanematele koos lastega meeldis meisterdada," kiidab kogu üritust ka Triinu ja Taavi lasteaia direktor Asta Kakk.

Kõige paremini annab aga kogukonna panust ja edu edasi see, et lapsed nautisid ühisüritust pere ja vanematega.

Jaga artiklit

1 kommentaar

V
Vahva jah  /   07:44, 20. mai 2017
Jõuame amäärikale järgi ja kihutame veel möödagi!
https://www.facebook.com/ajplusenglish/videos/961410367333804/

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis