Kim on naine, kelle noorusaastad möödusid teadmisega, et tema õiget kaaslast ei leia ja emaks ei saa.  Kõik muutus siis, kui naine leidis 48-aastasena oma elu armastuse!

48-aastasena kohtus Kim internetis oma tulevase abikaasa Novaga, vahendab AJ+.

Naine oli aastaid kindel, et tema ei koge kunagi lapseootust ega sünnitust. Inimesed pärisid Kimilt, et mis tal viga on, et ta ikka üksi on. Kimi sõnul ei olnud ta leidnud õiget inimest ja kartis, et ilmselt ei leiagi.

Saatusel oli aga teised plaanid, mis tõid naise ellu Nova. Paar soovis perre ka last, mistõttu olid Kim ja Nova nõus kõiki võimalusi katsetama. 52-aastane Kim kohtus viljakusarstiga, kes tema üllatuseks oli valmis paari aitama. Doonormunaraku ja kehavälise viljastamise abil õnnestus naisel juba esimesel korral lapseootele jääda.

Kimi sõnul meeldis talle rase olla ning ta tundis end ilusana. Ometigi leidus ka neid, kes heitsid naisele ette, et selles vanuses lapse saab.

Kõik läks hästi ja Kimi sünnitus oli täiesti loomulik. Ta meenutab, kuidas abikaasa nende last süles hoidis. Kui laps pandi ema rinnale, siis hakkas Kim lihtsalt nutma. See oli kõige parem päev tema elus!

Naise sõnul tunneb end nüüd nooremana ja hindab iga hetke oma elus. Kim usub, et nooremana poleks ta ehk osanudki pereknda ja last nii väga hinnata. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

-
--  /   11:51, 26. mai 2017
Fantastiline naine ja ilus lugu :)
V
võõras värk  /   13:54, 23. mai 2017
tehku nagu heaks arvavad.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis