Uus uurimus näitab, et paarikesed seksivad keskmiselt 78 korda, et uus elu saaks alguse.

Keskmiselt võtab see aega 185 päeva, et vanemad saaksid rõõmustada positiivset tulemust näitava rasedustesti üle, vahendab Mirror.

Need kuus kuud ja kolm päeva ei olegi väga pikk aeg. Uurijad selgitavad, et paarikesed seksivad last soovides keskmiselt 13 korda kuus. Kõige populaarsemad poosid on misjonäripoos ja koerapoos.

Vanematele mõeldud veebileht ChannelMum.com küsitles 1194 Briti lapsevanemat ja nende kogemust rasedaks jäämisega. Pooled osalejatest kinnitasid, et last soovides seksisid nad tavapärasemast sagedamini.

10 protsenti suutis igal kuul seksida 15-20 korda ja üks 20st paarist panustas kuus seksile suisa 21-25 korda. 5 protsenti seksisid kuus vaid korra, kuid suutsid siiski titeootele jääda.

Kui plaanitakse last, siis nagu uurimus näitas, võtab magamistoas juhtrolli naine. Üks naine kuueteistkümnest korraldas erilise puhkuse või nädalalõpureisi, et mehega mürada. Pooled küsitluses osalenud naistest tunnistasid, et seks planeeriti ovulatsiooni ajaks. 39 protsenti panustasid toitumisse ja võtsid vitamiine.

Jaga artiklit

18 kommentaari

T
Täkk  /   15:04, 2. juuni 2017
Imelik,
mul tuli naine koju lapse jutuga,
läks tunnike ja valmis,tehtud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis