31-aastane naine jäi Facebookis kohatud 16-aastasest poisist rasedaks. Sünnituse võttis noor isa ise vastu ja paarike naudib nüüd õnne juba kolmekesi.

Inglismaalt Durhamist pärit Kathleen Martin alustas vestlust 16-aastase Jack Fucile`iga 2015. aasta juunis, mil noormees pidi talle aiatöödele appi tulema, teatasThe Sun. 

Seitse kuud koos oldud ja Kathleen avastas, et on rase. Naise sünnitus algas ligi kuu varem, mistõttu ei jäänudki üle muud, kui Jack pidi oma poja elutoas ilmale aitama. Nüüdseks on pisike Jay 9kuune

Naise sõnul saavad tema kaks eelmistest suhetest sündinud last Jackiga väga hästi läbi, kuigi naise vanima lapse ja Jacki vanusevahe on kõigest viis aastat.

"Me olene üks suur ja õnnelik pere, see on väga armas," selgitab naine. Kathleeni sõnul oli Jacki ema nende suhtest kuuldes šokeeritud. Pole vist põhjust ka imestada, sest Jacki ema Angela on Kathleenist kõigest kaheksa aastat vanem.

Jacki kohta jagub naisel vaid kiidusõnu. Mees olevat oma vanuse kohta väga küps.

Vaata SIIT!

Jaga artiklit

16 kommentaari

/
/  /   12:35, 15. juuni 2017
Poiss on juba ülekere tätoveeritud. Nojah, küllap elukogemust omajagu, nt. 5 aastat Rummu vanglat. Seega pedofiiliat siin näha pole. Küpsete täiskasvanute vaheline asi.
M
Muri  /   22:51, 13. juuni 2017
Õudne kui pedofiiliat promotakse!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis