Kas sulle meeldib seksist vürtsitatud jutt eelmängus? Mõnele meeldib, mõni tunneb end ebamugavalt, kuid leidub ka hulganisti neid, kes on selles meisterlikult osavad. See ei ole ega peagi olema mõeldud kõigile. Ometigi on mõne sodiaagimärgi esindajad selles teistest palju paremad...

Kes on need neli üleannetut sodiaagimärki, kes oskavad meest sõnadega hellitada ja voodis mõnust sulama panna? Vastuse annab portaal Your Tango!

Kaksikud

Vallatu sõnakasutus mõjub Kaksikule peaaegu nagu seks ise. See ei paku talle ainult võimalust magamistoas eksperimenteerida, vaid annab võimaluse häälekalt seksis osaleda. Ja see on üks ta lemmikasju üldse!

Ta võtab siiski vokaalselt osa voodis rahulikult ega kiirusta, sest tahab, et ka tema partner seda nautida saaks. Kui ta aga teab, et sulle see sobib, siis ta suud enam ei sulge!

Lõvi

Lõvil on teatud kindlat tüüpi viis, kuidas ta voodis jutustada ja vürtsikaid väljendeid kasutada armastab.

See naine lihtsalt tahab olla see, kes kogu mõnu ja rahulduse magamistuppa toob! Lõvi armastab voodis erootilise jutuga selgitada, kuidas ta meest rahuldaks, mis tundeid tekitaks.

Lõvi armastab kasutada lähenemist - "MINA". 

NB! Kui suudad temaga vokaalselt võitlust pidada ja teda ümmardades kiita - kui hea ja imeline ta voodis on - siis ta on sinu!

Skorpion

Skorpioni sekselu on väga kirglik ja hõlmab kindlasti ka väheke võrgutavalt vallatut ja roppu juttu voodilinade vahel.

Ta naudib seda - nagu ka sekslelusid ja rollimänge! See annab tema arvates seksile midagi juurde!

Skorpion pelgab ohtu, et seks võiks muutuda igavaks. Kui ka vokaalne osa näib tüütavat, siis tõmbab ta tuurid eriti üles, et põnevus ei kaoks.

Ta võib teha sulle ootamatult kõnesid tööle, kus roppustel ei näi lõppu olevat. Ta tahab lihtsalt piire nihutada, šokeerida ja katsetada! Ja ära iial kahtle - ropp jutt viib järgmise astmeni, mis on koos Skorpioniga astudes veelgi pöörasem!

Veevalaja

Tõeline täht ja tegija! Talle meeldib sinuga seksikaid väljendeid loopida ja šokeerida oma sõnavaraga. Põhjus lihtne: ta usub, et su jutu ja sõnadega erutamine on väga seksikas! Ja mitte ainult keha erutamine...

Kui seks pakub füüsilisest mõnust midagi enamat, siis on Veevalaja asjadega käiguga rahul.

Veevalajad armastavad katsetamist ja kasutavad vokaalselt väga erinevaid stiile - et leida sulle ja talle sobivaim.

Ta võib oma keelepaelad valla päästa kõige ebasobivamas kohas - restoranis, tööl jne. Üks on kindel: sa pead olema valmis üllatusteks ja tema uuteks katseteks asja pöörasemaks ajada.

Jaga artiklit

4 kommentaari

A
autori või autorite ebakõla  /   09:44, 21. juuni 2017
Kuidagi sarnane tähtkujude valik. Lõvi halb ja hea. Kogu see mula taandub sellele et igat isikut tuleb võtta individuaalselt. Autorid on ebakompetentsed.
http://naisele.ohtuleht.ee/812162/tode-on-valus-3-sodiaagimarki-kes-on-voodis-toeliselt-kehvad-partn...
:
:)  /   11:39, 15. juuni 2017
Võrratud on voodis ja täitmatud veevalajast blondid naised!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis