Kõigi ülestunnistuste koht ei ole kindlasti magamistoas ega voodis, eriti veel siis, kui seksite. Mitme partneriga oled vallatlenud, kuidas eemaldad ihult karvu, millised on su kogemused eelmiste partneritega – need küsimused ja vastused viivad kire voodist kiiresti.

Kas arvad, et uus partner võib olla just see üks ja õige? Esialgne ärevus, hirm ja uudishimu võivad panna sind tegema asju ja esitama küsimusi, mis ta eemale peletavad. The Sun hoiatab sind kuue teema eest, millest tuleks vähemalt esiti hoiduda.

Jutt pärast seksi

Ühe uurimuse järgi kardab kaks kolmandikku naistest hetke, mil agar ühe on läbi ja rahulikult teineteise kõrvale puhkama heidetakse. Mida ma peaksin ütlema? Millest rääkida ei tohiks? Kõik need küsimused ründavad naist, kes on voodisse heitnud uue mehega. Siin tuleks märkida, et ka mehi piinavad taolised mured ja küsimused, aga nad on osavamad neid varjama.

Kuus küsimust, mida peaksid vältima:

Mäng numbritega

Sul oli just vinge vahekord, misjärel kiidad kaaslast, et ta oli sinu 10, 20 või 30 voodikaaslase seast parim.

Numbrid ei tohiks olla määravad ja põhjuseks, miks sinu kohta eelarvamusi luua, kuid mõned seda siiski teevad.

Aeg, mil muutud kurjaks ja tujukaks

Naljaga võid viidata, et mees pääses just su tujukamast küljest, sest teatud aeg sai sel kuul juba läbi. Meest võib su avameelne jutt menstruatsioonist ja sinu tujukusest hirmutada.

Eriline fetiš

Võibolla oled leidnud kaaslase, kes kuuldes su kogemustest, kuidas eelmisel mehel keset vahekorda juukseid tirisid tahaks samuti seda proovida. Samas võivad su kummalised huvid veel inimest tundmata ta korralikult ära hirmutada.

Kitkumine, raseerimine, vahatamine

Kui sa armastad oma kehal kasvavaid karvu piirata, siis on see siiski päris isiklik teema. Liiatigi kaasneb sellega ju igasugu ebameeldivaid asju. Lõikad sisse, karv kasvab sisse, kühmud, katkine nahk, veri...

Kas su kaaslane tahab sellest kõigest nii täpselt kuulda?

Seedimine

Sõid päeval midagi vürtsikat ja tahaksid nüüd kaaslast naljaga teavitada, et soolikad tahaks justkui plahvatada. EI!

Suurus

See, et sa pärast hea varustusega mehega olemist ei saanud nädal aega seksida või istuda, see ei huvita su uut partnerit!

Jaga artiklit

1 kommentaar

Õ
Õhtuleht  /   08:00, 16. juuni 2017
ma kingin teile tikud ja pange end ise parem põlema

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis