12
fotot
(Vida Press)

Mehed ja mood... võib vist julgelt öelda, et enamikul juhtudel pole see just taevas paika pandud kooslus. Olukord pole aga sugugi lootusetu, vaid endas moelõvi avastamiseks vajavad mehed lihtsalt veidi toetust ja juhendamist. Seda me sel korral pakumegi.

Suvi on hea aeg moega sinasõpruse sobitamiseks ning kuna mehed vajavad selles mõningast abi, siis allpool ongi välja toodud kõik asjad, mida üks mees peab suvemoest teadma ehk millised riided lähevad naistele kõige paremini peale, milliseid asju kandes on ämbrisse astumine rohkem kui kindlustatud jne. Moesuvi alaku!

MIDA KANDA...

kui tahad naistele meeldida?

Naistele meeldivad hoolitsetud välimusega mehed, kelle puhul on näha, et ta on enne kodust lahkumist siiski ka peeglisse vaadanud. Näiteks saab naise südame kindlasti kiiremini põksuma panna, kui kanda polosärki, viisakaid lühikesi pükse, suviseid tänavakingi. Ilus on ka see, kui õlgadele on asetatud sviiter.

Viisakad lühikesed püksid. River Island 35 €
Hele või mustriga eest nööbitav särk. Zara 19,95 €
Õhuke kudum. River Island 20 €
Mokassiinid. River Island 60 €

kui tahad rannas kuum välja näha?

Kuumaks rannakutiks saamiseks ei pea tegelikult väga palju vaeva nägema, vaid peab enda vastu lihtsalt aus olema. See tähendab seda, et kui kõht ikka ripub tugevalt üle värvli, siis ei tasu liigselt oma kõhuvoltidega eputada või kanda kaks korda väiksemaid rõivaid. Vältida võiks ka ülinappe ujumispükse, sest tegelikult ei ole need sugugi nii seksikad kui mehed kipuvad arvama.

Rannašortsid. River Island 52 €

Kindla peale mineku outfit koosneb aga näiteks sellistest asjadest: rannašortsid, särgik või õhem värviline T-särk, plätud. Pähe võib panna ka mõne ägeda rannamütsi. Seejuures olgu öeldud, et nokamütsid ei kuulu nende hulka.

Sandaalid/plätud (loodusesse/randa). Zara 29,95 €

kui tahad semudelt heakskiitu?

Meessõpradele meeldimiseks tuleks selga panna pigem midagi sellist, mis näitab, et sa ülemäära siiski moest ei hooli ning peegli ees keerutamisega ei tegele. Selleks sobib hästi veidi sportlikuma joonega riietus. Tänavatossud või mõned muud vaba ajajalatsid koos teksade või tavaliste lühikeste pükstega ja lihtsa T-särgi ning viisaka pusaga toimib kindlasti ega näe seejuures sugugi lohakas välja.

Pastelses toonis T-särk või polosärk. Pierre Cardin 49,99 € (Tallinna Kaubamaja)
Heledad vaba aja jalatsid (sporditossudest hoidke palun eemale!). H&M 24,99 €
Tuulekindel ülerõivas. Zara 49,95 €

MIDA MITTE MINGIL JUHUL KANDA?

Kuigi suvel on riideid seljas vähem kui muul aastaajal ning seeläbi võiks moeämbrite tegemine olla harvem, siis tegelikult teevad nii mehed kui ka naised just suvel enim moeämbreid.

Meeste suureks patuks on kindlasti näiteks basseini- ja varbavaheplätude tänaval kandmine. Kui maika, šortsid ja varbavaheplätud on täiesti arvestavav ranna outfit, siis linnatänaval võiks jalga lükata siiski midagi muud.

Samuti ei suuda mehed senimaani mõista, et soki ja sandaali kooslus on lihtsalt rõve ning kui jalad külmetavad, siis on olemas ka muid variante, kuidas varvaste siniseks tõmbumist vältida.

(Vida Press)

Eemalepeletav on samuti see, kui riided lõhnavad higi järele, on mustad, liiga suured, kitsad või liialt kulunud.

Rannašortsid linnatänaval on samuti asi, mida mehed kipuvad liiga sageli harrastama. Olgu öeldud, et igasugused lillelised, triibulised, täpilised jne ujumispüksid ei ole mõeldud tänaval kõndimiseks, vaid ainult rannas promeneerimiseks.

Lollide sõnumitega T-särgid on samuti asi, millega mehed võiksid piiri pidada. Olgu öeldud, et meessõprade seltskonnas võivad need sõnumid naljakad olla, kuid naised tihti seda nalja ei mõista ja peavad meest lihtsalt veidi labaseks.

Jaga artiklit

10 kommentaari

L
Lihtmees  /   16:03, 20. juuni 2017
olen alati puhaste riietega, aetud habemega ega lõhna pahasti. Moodi ei jälgi, vähemalt mitte teadlikult. Lühikesi pükse ka ei kanna, minu meelest on need vaesuse tunnuseks.
R
reklaam nõmedatele kauplustele,  /   08:41, 19. juuni 2017
ostke meilt, ostke meilt. ärge ostke kallist kaupa. 49.90, 69.99 see on 1 suve kaup ja hinnadki totakatele.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis