Pilt on loole illustreeriv. (PantherMedia / Scanpix)

49-aastane naine on tekitanud New Yorgis furoori, kui tema vallatuid öid noore armukesega kuulsid ja kommenteerisid kõik naabrid.

Olga Valerio pidi end ja oma vallatuid öid avalikkusele paljastama, sest naabrid  süüdistasid valjus seksimises tema tütar Dahailat, vahendab The Sun.

Naise kallim on temast poole noorem. 26-aastane  Byron Perez on juuksestilist, kellega elav Olga sai 2015. aastal kuulsaks seetõttu, et nende korter oli piirkonna kõige lärmakam. Kolme kuu kohta tuli kümneid kõnesid, sest korterist kostsid valjud oiged, põrked.

Kuna paljud pidasid valjuks seksijaks Olga 31-aastast tütart, siis pidi Olga oma isiku paljastama. Dahailat ootasid aga ees ootamatud pakkumised - talle pakuti öö eest suisa meeltuid summasid, sest kuuldused häälekast näitsikust olid levinud.

35 079 eurot öö eest pole just väike raha. Tütre sõnul ei morjendanud seksihulle ka see, et ta oli sel ajal juba nähtavalt rase.

Samas kinnitab häälekas seksimises süüdi olnud Olga, et ei häbene oma häälekat armuelu. Ta usub, et oma kire vabastamine ja näitamine magamistoas - see on täiesti normaalne!

Vaata SIIT!

Jaga artiklit

2 kommentaari

G
Geoorgi Lentotchka  /   08:20, 11. juuli 2017
See vist miskit samalaadset kui kesikute Kolme Õe käratsemine ?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis