Sa oled mõelnud kallima petmisele. Võid seda julgelt tunnistada! Aga kas oled ka tõsiselt mõelnud, et mida see enesega kaasa toob?

Väike flirt näib esiti süütu ja ümbritsev näib justkui kiitvalt  viitavat, et petmine on normaalne, kirjutab Your Tango.

Kas ikka on? Millised ohud sind ootavad, mille peaad arvestama?

Enne kallima petmist mõtle, kas oled selleks valmis... 

1. Petmine muudab su elu igaveseks

Kas paremaks või tõenäolisemalt halvemaks, kuid kui sa ei taha, et su elu muutuks - ära peta! Kui igatsed muutust, siis äkki saad teha elu muutmiseks midagi muud, mis ei teeks su partnerile haiget.

2. Tõenäoliselt ei pääse sa puhta nahaga

Arvad, et oled hea saladuste hoidja? Suudad oma tunded alla suruda ja suu kinni hoida?! On tõesti võimalik, et su petmine ei tule kunagi päevavalgele! Mõnel läheb õnneks, kuid enamusega see nii ei lähe.

3. Seks muudab meid nähtavalt ja märgatavalt.

Miks seksida, kui see endast märki ei jäta? Seks mõjutab meid väga võimsalt. Sa võid end ju puhtaks pesta ja panna riided selga - proovida paista normaalne. Aga sisemiselt tunned sa seda erinevust. Võid olla elevuses, ootusärevil. Võid tunda süüd, häbi, kahetsust. Kuidas sa end sisemiselt tunned - see paistab ka välja. Seda näevad ka teised!

4. Enamasti afääri paljastumine tekitab rohkesti valu ja kahju ning taipad - seks võõraga ei olnud seda väärt.

Mõnikord on see kahju korvamatu. Valu südames hävitab usalduse. Petmine on üks valusamaid ja traumaatilisemaid kogemusi, mida inimene võib kogeda.

Kiusatus on normaalne, kuid peaksid mõtlema - kas see on väärt kogu draamat ja valu...

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis