Kõik on kogenud pidu, kus üks jook saab liiast võetud ja hiljem on kõik piirid ületatud. Järgmisel hommikul ei suuda oma tegusid ja käitumist uskuda. Millised ohud ähvardavad eri tähemärkidest inimesi, kui alkoholiga ülemeelikuks minna?

Your Tango loetleb iga sodiaagimärgi kõige suuremad ohud ja vead, mida nad joobununa tegema kipuvad.

Jäär

Kui Jäär alkoholiga liiale läheb, siis hakkab ta inimestega kaklema. See sodiaagimärk vihastub väga kergesti, mistõttu polegi ime, et joobununa muutub ta viha füüsiliseks. Kui suhtled Jääraga, siis hoia tal pidudel silm peal, et ta mõnda jamasse ei satuks.

Sõnn

Kui Sõnn on joobes, siis kulutab ta liialt palju raha toidule. Ta tahab alati pärast pidutsemist süüa ja veel tanklast kiire lisaampsu võtta. Kui ta ette ei vaata, siis võib ta selliste söömingutega rahakoti päris tühjaks teha. Peida vajadusel kasvõi ta rahakott ära.

Kaksikud

Kui Kaksik on joobes, siis jagab ta oma numbrit isegi neile inimestele, kellega ta muidu ei räägiks. Kui ta järgmisel hommikul toibub ja avastab, et on öösel sellele inimesele veel sõnumeid saatnud, siis teeb ta kiire uuringu sotsiaalmeedias ja palvetab: "Ära palun vasta!"

Vähk

Vähk armastab joobununa oma endistele kallimatele sõnumeid saata või neile helistada. Järgmisel hommikul on ta ärevuses ja hirmul, sest ei tea, mida ta eksile kokku ajada võis. Kõige parem on need numbrid tema telefonist ära kustutada.

Lõvi

Kui Lõvi on napsine, siis teeb ta tõeliselt kahetsusväärseid tegusid. Ta hakkab flirtima, mis ehk ei olegi paha, kuid suhtes Lõvi kipub oma partnerit purjus olles petma.

Neitsi

Napsine Neitsi armastab flirtida inimestega, kes talle meeldivad. Alkohol vähendab ta ärevust ja aitab tal tiivaripsutuseks piisavalt enesekindlust koguda. Kurb on see, et Neitsi ei tea, kuidas flirtida... Purjus Neitsi püüab, aga tal ei tule kurameerimine lihtsalt välja. Nõmedad laused ja lähenemiskatsed... Mõnele võib see meeldida, kuid enamik inimesi peab seda väga ebamugavalt veidraks.

Kaalud

Kaalud tahavad purjus olles kangesti karaoket laulda. Joobnuna ei suuda ta aga kuidagi viisi pidada ega laulda. Ümin, mõmin... Järgmisel päeval tunneb ta häbi ja alandust.

Skorpion

Vintis Skorpion tahab jubedalt endast ja sõpradest pilte teha. Loomulikult ei tule sealt välja midagi ilusat ega seksikat. Kõige hullem on olukord siis, kui need fotod sotsiaalmeediasse jõuavad. Õnneks saab neid sealt ära kustutada.

Ambur 

Kui Ambur on joobes, siis ujutab ta sotsiaalmeedia postitustega üle. Enamik sõpru satub segadusse. Mis selle Amburiga küll toimub? Lähimad sõbrad aga teavad, et Ambur pidutseb ja on alkoholiga liiale läinud.
Enamasti kirjutab ja postitab ta kõige piinlikumaid asju. Kõike seda, mida ta kainena ainult enesele hoiaks.
 
Kaljukits
 
Kaljukits on enamasti oma elu osas väga saladuslik. Ta ei jaga enda elu liialt teistega. Kui see tähemärk aga liigselt napsutama kipub, siis võib ta rääkida saladusi ja seiku, mida ta tavaliselt teistele ei paljasta.
Järgmisel päeval seda kõike meenutades tunneb Kaljukits häbi ja ebamugavust.
 
Veevalaja
 

Joobes Veevalaja on väga ninakas. Talle meeldib tüli norida ja teistele väljakutseid esitada. Draamad meeldivad alkoholi tarvitanud Veevalajale väga. Tal on tavapäraselt palju pingeid ja allasurutud tundeid, mistõttu kipuvad need napsusena avalduma.

Kalad

Kalad on purjus olles väga emotsionaalsed. Sõpradega pidutsemine algab normaalselt, kuid Kalad võivad jõuda öösel punkti, kus nad on väga kurvad ja nutavad. Seda ilma igasuguse põhjuseta! Kõige hullem on see, et kui see juhtub, siis pole ta sõpradel aimugi, mis juhtus. Kui uurida Kalalt, mis tal viga on, siis sa vastust ei saa. Hommikul on temaga kõik jälle hästi!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis