Järgmine näitsik, kelle hing ei saa rahu enne, kui ta oma mehele lõksu seadnud ja ta proovile pannud. Kas mees petab naist rabavalt trimmis treeneriga?

Videol on näha, kuidas pontsakas mees saab nippe ja nõuandeid trenni jaoks saledalt ja toonuses treenerilt, kirjutab The Sun.

Katsumist ja flirtimist armastav treener Andrea ei ole selle pontsaka mehe juurde aga juhuslikult sattunud, sest tegelikult on selle mehe sõbratar talle lõksu seadnud.

Naine tahab teada - kas ta mees on talle ikka truu!

Kaadrid on päris pöörased, sest osav näitlejanna surub end ja oma ihu igati mehele peale. Näib, et ega mees sellest end väga halvasti ei tunne...

Trenni lõpus küsib naine mehelt numbrit ja pakub välja, et võiks kohtama minna. Ta uurib ka mehelt, et ega tollel sõbratari pole. Mida mees vastab? Loomulikult EI!

"Mehed on sead," põrutab mehe sõbratar, kes oli väga pettunud, et mees end liimile laskis vedada.

Video!

Jaga artiklit

3 kommentaari

J
Juhtus nii,  /   06:45, 14. juuli 2017
et oli mul äge õla põletik. Peale ravimite, sain ka suunamise füsioterapeudi juurde. Füsioterapeut oli aga ehtne fitnesstüdruk. Pane või ajakirja esikaanele. Vot masseeris ja venitas mind igatepidi ja kogu oma kehaga. Hea videotegija oleks sellest vinge alatooniga afääri saanud. Tema aga võttis oma tööd tõsiselt. Lubas mu täitsa korda teha. Tegigi. Pealegi on neil perefirma, jõusaal. Kutsus mindki rauda liigutama. Väga hea tegija, pean mainima. Ja mis on loo point? Kõike seda teab ka minu naine ja pole grammigi armukade. Käime koos trennis. Ja meist on saanud, kui nii võib öelda, head peretuttavad. Aga nuhkijatele naistele! Head üksi halliks vananemist!
P
Paras!  /   12:33, 13. juuli 2017
Kui katsealuse naine ise ka trimmis oleks, siis poleks vaja muretseda, et mees treenitud naise peale käima läheb. Paras!
Ju on need naised kõik valmis oma mehest loobuma, kui sellise katse tellivad. Nüüd otsivad ainult õigustust, et mees süüdi lavastada ja siis on lihtsam viimast sammu astuda.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis