Sinu horoskoop juhib su elu mõnikord soovitust rohkem, kuid midagi pole teha. Millised tugevused annab su sodiaagimärk su armuelule?

Your Tango paljastab kõigi sodiaagimärkide omapära suhetes ja seksis.

Jäär

Sõjajumala sümbol - sa oled tugev ja enesekindel, et saada kõik, mida sa tahad. Sinu seksikus peitub sinu iseseisvuses!

Sõnn

Sõnn on justkui sotsiaalne libilikas, kes otsib lõbu ja mõnu. Ja ära imesta - sa ei jää seltskonnas märkamata! Sa oled alati tähelepanukeskmes. Kõik tahavad sinust kasvõi tükikest saada!

Kaksikud

Natuke häbelik ja reserveeritud, kuid paljud ei suuda sellele olekule vastu panna. See fakt, et oled häbelik ja mängid raskesti kättesaadavat  - inimesed tahavad sind veelgi enam!

Vähk

Sa juhid teisi oma soojuse ja hoolitsusega. Sa mõjud kutsuvalt just seetõttu, et inimestel on sinu läheduses hea olla.

Lõvi

Enesekindlus on võtmesõnaks! Sina võtad juhtimise ja teised järgnengu. Sa oled dominantne ja ei iial passiivne. Sina teed esimese sammu ja kütad suhte kuumaks!

Neitsi

Sinu keeleline ja kunstiline lähenemine on see, mis meelitab voodisse igaühe. Tõsiselt - oled selles osav!

Kaalud

Kaalud on kõige ihaldusväärseim märk. Sinust õhkub võlu, ilus ja lahkust. Sina oled see naine, keda filmides näidatakse alati aegluubis - kõigi meeste suured ja ihaldavad silmad jälgimas.

Skorpion

Sa oled julge ja kirglik, mistõttu on teised jõuetud sinu tulisusele. Sinust õhkub energiat, mis mõjutab kõiki sinu lähedal.

Ambur 

Kuigi oled tõenäoliselt õnnelik sodiaagimärk, siis teed enamat ja pole lihtsalt juhuslikult õnnelik. Sinu spontaansus on teistele põnev ja sa mõjud atraktiivselt. Sa oled alati valmis uusi ja põnvaid asju proovima.

Kaljukits

Kiire vaimukus ja huumorimeel - need on sinu seksapiilsuse allikaks! Üks nali võrdub kahe kokteiliga ja võtab pidurdusprotsessi kaaslase pealt maha. Ja sul on piisavalt oskusi naljatleda nii võidukalt, et su kaaslane joobub sinust!

Veevalaja

Oled mõtlik, aga õigel viisi! Armas võib mõjuda väga seksikalt! Sa oskad alati öelda neid õigeid asju, vajutada õigeid nuppe ja oma kaaslast köita.

Kalad

Sa oled tume ja müstiline - jutkui gravitatsioon tõmbab inimesi sinu poole. Endassetõmbunud oleks võib näida üksildane, kuid see pisike ava sinu pimeduseriigis juhib inimesed sinu juurde.

Jaga artiklit

1 kommentaar

M
Ma olen parim  /   17:35, 16. juuli 2017
Ma teatsin seda

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis