(PantherMedia / Scanpix)

Seks on mõnus ning selle praktiseerimisel on palju häid mõjusid (nojah, paraku ka paar halba mõju). Terviseleht Health.com pani kirja kaheksa asja, mis seksimise ajal sinu kehaga toimuvad.

1. Õnnehormoonid vallanduvad täiega.

2. Veresooned laienevad. Selle tõttu hakkab seksi ajal sageli ka nägu õhetama.

3. Muutud erakordselt tundlikuks. Eriti just erogeensetes piirkondades.

4. Ka bakterid hullavad. Naine peaks pärast seksi kindlasti WC-s pissil käima, et bakterivahetuse-järgset kuseteede põletikku ära hoida.

5. Põletad (natuke) kaloreid. Tõsi küll, see pole päris sama efektiivne kui tunnine zumbatrenn või hommikujooks, aga abiks ikka.

6. Süda klopib. Kõige rohkem muidugi orgasmi hetkel, pärast seda vajab süda normaalse rütmi taastamiseks tavaliselt umbes 10-20 minutit.

7. Lihased tõmbuvad pingesse. Kui naine seksi ajal vaagnapõhjalihaseid pingule tõmbab ja siis jälle lõdvestab, suurendab see mõnutunnet veelgi (vaagnalihaste ehk nn Kegeli harjutusi tuleks tegelikult teha iga päev, need aitavad tulevikus uriinipidamatuse vastu).

8. Rahulolu. Meeldiv rammestus, mis pärast orgasmi tekib, on efektiivne stressileevendaja.

Jaga artiklit

10 kommentaari

V
vanamees  /   00:48, 16. juuli 2017
Ei tea miks, aga kogu see rubriik ainult naistega tegeleb. Ka lesbid koos?
A
Ah et  /   11:11, 15. juuli 2017
õnnehormoonid, ho.ora.misest? loomulikust so.ojätk.amisest on inimene aretanud ennast igapäeva po.rno.st rõõmu tundma? imelik lo.om see inimene, nii suure ajuga ja nii pri.mitiivne, lausa pri.maat. Veel allapoole pr.imaati on pe.ded, need on üldse aj.uta.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis