Me unistame ja tahame alati enam, mistõttu on raske näha seda, mis meil juba on. Õpi hindama ja armastama seda keha, mis sul on!

Kuidas armastada oma keha, kui see ei ole piisavalt sale, trimmis ja nii vormis, kui reklaamides poseerivatel naistel?! Your Tango nimetab kaheksa põhjust, miks peaksid oma keha asuma armastama nüüd ja kohe! Just sellisena nagu ta sul praegu on!

1. Alati ole enda vastu aus

Enamus inimesi ei tea sinu teekonda, kust tuled, mida oled kogenud, kuhu suundud. Keskendu asjadele, mis teevad sind õnnelikuks ja tõstavad rahulolu. Jätka oma kirge järgimast, keskendu ja püüdle eesmärkide suunas - täida oma kõige pöörasemad unistused! Armasta end ja kõik loksub paika!

2.  Tea, et sa oled ilus just nagu sa oled!

Peeglist lötendavat kõhtu vaadates ei ole see ehk esiti lihtne, kuid ära unusta - teised inimesed hindavad su isiksust, huumorimeelt, vaimukust.

3. Pea meeles, et kusagil on keegi, kes ihaldab just seda, mida sul on pakkuda!

Kusagil on keegi, kes tahaks kiita su ümarat peput, kiita reisi ja lopsakat büsti!

4. Iga keha on erinev - hinda seda, mis sulle on kingitud!

Kui reklaamides promotakse ainult üht ja kindlat kehatüüpi, siis on lihtne unustada, et enamus inimesi näevad hoopis teistsugused välja. Me kõik oleme erinevad!

5. Oluline on see, et sa oled terve!

Ära oota ja panusta õnne oodates mingile kindlale numbrile, mida kaal näitama peaks. See on ainult number ega peegelda seda, kui ilusaks ja seksikaks su austaja sind peab, kuidas su pere sind armastab ja ülistab.

6. Ela ja naudi oma elu täistuuridel!

Elu on liialt lühike, et oma kaalu või keha tõttu vangis hoida!

7. Tähista ja naudi neid imelisi asju, mida su keha sinu jaoks teeb/pakub

Mõtle, kuidas su keha ja organid iga päev töötavad ja sind elus hoiavad?! See on täielik ime, mida meie keha suudab!

8. Enesekindel keha ongi seksikas keha!

Õpi oma keha armastama, et lasta minna neild hirmudel, mis sind su keha juures häirivad.

Jaga artiklit

1 kommentaar

  /   16:30, 17. juuli 2017
Народ нас убивают, выяснилось что 97% граждан заражены паразитами и токсинами, а они прямо или косвенно вызывают большинство наших болезней, даже такие как рак и ожирение, проблемы сердца и остальные. Но теперь есть спасение и можно за неделю очиститься. Очистка кардинально улучшила мое здоровье и самочувствие, советую всем попробовать. Вот почитайте чем грозит пренебрежение очищением --- http://tok.pw/epidemia

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis