(PantherMedia / Scanpix)

Soomes elav 40aastane Antti on mures, kuna pole siiani olnud naisega, mistõttu muutuvad ka õhtud üksildaseks.

Küsimus ei olegi Antti enda valikus, vaid pigem juhuste puudumises. Keskkoolis oli Anttil ka suhe, ent see ei jõudnud tasandile, kus seks tulnuks jutuks. Suhe lõppes juba 25 aastat tagasi, kirjutab Iltalehti.

Pärast seda on Antti elanud poissmeheelu. Sugulased ja tuttavad ümber abielluvad, lahutavad ja alustavad uut suhet, 40aastane mees aga püsib vallaline.

Enda olukorrale hakkas mees mõtlema, kui täitus 30 eluaastat. "Mõtlesin, et oot, mis nüüd. Olen 30aastane ja ei ole veel esimest korda kogenud voodielu," räägib Antti. Veel kümme aastat edasi, 40aastasena arvab Antti, et ehk peab ta soovist loobuma.

Haiguse tõttu on Antti hetkel töötu ning ka rahakott on õhuke. Mehel pole autot ega juhiluba. Just seetõttu arvab ta, et pole leidnud naist ega saanud seksuaalkogemust.

Käed rüpes Antti ei istu – ta on liitunud mitme kohtingulehega, ent tulemusteta. Naiste profiilid tunduvad talle hirmutavad ja liiga nõudlikud.

"Vahel tundub, et raha on naistele pähe hakanud, ja kui nad kuulevad, kui vaene olen, ei sobi ma neile. Ma armastaks lapsi, oleksin hoolitsev mees. Ei oleks vihane ega riidleks," kirjeldab Antti.

Ta sooviks enda kõrvale naist, kes jagaks temaga kodutöid ja elu. Tema päevad kuluvad praegu rattasõidule ja jõusaalile. Antti unistab näitlemisest. Endavanuseid sõpru tal enam ei ole ja vanemad sugulased ei mõista tema poissmeheelu.

"Üritan enda olukorrale mitte mõelda. Aga õhtuti mõtlen ikka, milline oleks seks naisega. Vahel olen selle pärast päris õnnetu," ütleb Antti.

Jaga artiklit

59 kommentaari

A
ahto  /   03:33, 27. juuli 2017
no ehk naine pole ültse variant... äkki tal oleks meest vaja... võibolla sobib paremini :D
R
raske juhus ütleks  /   15:08, 26. juuli 2017
Mees pole lihtsalt leidnud endale sobivat naist.
Leiaks, siis ei mõtleks üldse sexi peale, väikemees mõtleb ise-maha ja taha.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis