59 kommentaari

A
ahto  /   03:33, 27. juuli 2017
no ehk naine pole ültse variant... äkki tal oleks meest vaja... võibolla sobib paremini :D
R
raske juhus ütleks  /   15:08, 26. juuli 2017
Mees pole lihtsalt leidnud endale sobivat naist.
Leiaks, siis ei mõtleks üldse sexi peale, väikemees mõtleb ise-maha ja taha.
  /   13:11, 31. juuli 2017
ülemõtleja, fantaseerib ja kujutab ette tegutsemise asemel. Keskenduda tasub sihipärasele tegevusele, kuidas luua suhteid ja mida nendega peale hakata, mitte pornole.
P
pro  /   07:01, 26. juuli 2017
Niisuguseid on ühiskonnas rohkem. On ka selliseid kes ei saagi naisega kokku kogu elu jooksul. Suurim sellise asjakäigu põhjus võib olla raske trauma lapsepõlves. Sage on, et seda ei mäleta, ei suuda meenutada mis juhtus. Ei pruugi jutt olla ühest juhtumist vaid üha korduvast situatsioonist läbi terve lapsepõlve. Kui poisslaps kasvab üles peres kus naine (ema) on kuri, mehelik, võimukas jne siis ei saagi poiss ehk tulevane mees naise kui sellise kohta head kogemust ning täiskasvanuna kui vaja suhe luua, ei tule sellest midagi välja sest võimatu on end naise läheduses seada just selliseks nagu naised ootavad. Naine, tundes sellise lähedust, võtab kohe kaitseasendi või distantsi ega lase ligi. Mehele piisab ühest sellisest valusalt südamesse lõikavast kogemusest, et kuudeks või aastatesk loobuda uuest katsest. Nii see eluke veerebki poissmehena kuni ükskord on juba hilja...KUi selline mees ei saa omaette elamist ning on sunnitud elama koos sellise emaga kes veel mehe õnnetuseks pikaealine, kogu oma elu siis ei aita ka psühhiaatri ravi ega muud kunstid.
M
mano  /   00:07, 26. juuli 2017
Võiks jätkuda nii palju eneseväärikust et oma väetisi geene mitte edasi anda.
Parem üldse mitte teistel jalus olla.
A
asperger  /   19:20, 29. juuli 2017
Elust lahkumise mõttel on jumet. Selleks, et järgmises elus vähina tagasi tulla ja sind aeglaselt ja piinarikkalt surnuks õgida seestpoolt.
O
olall  /   17:58, 25. juuli 2017
Kui muidu naisi maha võtta ei suuda, siis prostituute peaks ju ikka oskama tellida? Terve nett neid kuulutusi täis.
A
asperger  /   20:15, 25. juuli 2017
Ei tasu jamada sellega. Esiteks võib mõne suguhaiguse külge hankida. Teiseks võib elu minna nii, et ühel päeval saabub rikkus ja kuulsus. Ning siis on natuke jama, kui prostitutsiooniskandaal mingil põhjusel peaks pinnale ujuma - kasvõi santaaži läbi.
J
jaak  /   00:46, 26. juuli 2017
ära plära kui vend tahab võib oma esimesest seksist pornifilmi ka teha ja tuntusele kahju see ei tee, saab valimistel ainult rohkem hääli eritis siis kui hästi põrutab!
M
mnjaa  /   09:52, 26. juuli 2017
rikkuse ja kuulsuse eest pole mitte keegi kaitstud, isegi olen selleks pidevalt valmis, et teaks õigel hetkel tõrjuda
A
aga  /   15:22, 25. juuli 2017
sex ise endaga pidi olema kvaliteet aeg inimesega keda sa tõeliselt armastad.anna aga üksinda minna pole sul varanduse jagamist.
K
Kaja  /   15:02, 25. juuli 2017
Võib olla ta lihtsalt ei ole selle õigega kohtunud... Ärge olge nii õelad.
M
mx35  /   23:24, 28. juuli 2017
iga naine mõtleb tema peale vaadates.. HEA et ma see ÕIGE pole... Raha jaoks olen ma ÕIGE ALATI...
K
karl  /   14:55, 25. juuli 2017
Meil on võlur olemas.
J
Jah  /   17:34, 28. juuli 2017
Anu Saagim oskaks kindlasti aidata.
N
Nojah  /   11:56, 25. juuli 2017
Õige seks on vaid mõeldav kui on suur armastus. Ta pole seda leidnud ja juhuseks teda ei huvita. Juhuseks sobib rohkem loomadele, mitte inimestele. Juhuseks on vaid vajaduste rahuldamine nagu wc käimine.
A
Alev Ström  /   12:52, 25. juuli 2017
Sa ei tea vist seksist tuhkagi.
P
Pets  /   13:31, 25. juuli 2017
Just sina oled hoopis see, kes sellest midagi ei tea. sinusugustel polegi tundeid, panete kõike mis liigub. Freagid. Mina olen Nojah-iga täiesti nõus ja nii see ka on !
P
Priit  /   11:06, 25. juuli 2017
Sama seis siin. Väljaarvatud rahaga, ma lihtsalt ei näita mingil viisil välja, et mul pappi on. Ega kavatsegi seda teha, ei salli kullakaevajaid !
  /   12:32, 26. juuli 2017
kitsi mehega pole jälle mõtet peret luua, ongi surnud ring. Aga nagu kadunud U. Ott ütles siis poissmehena elad nagu härra, aga sured nagu koer, abielumehena elad nagu koer, kuigi sured nagu härra. Kõik on valikute küsimus. Mulle üksi elamine sobib, pole nõmedaid konflikte, valesid, vingumist ega topelt koristamist. 1 kuuga on kopp ees.
T
Tundmatu  /   16:20, 26. juuli 2017
Priit ei ole ju öelnud, et ta kitsi on. :) Ta lihtsalt ei näita naistele välja, et tal raha on. See tähendab, et ei kulda naist üle, ega tee talle 50€ maksvaid kingitusi. Usun, et Priit pidas silmas, et ta tuleb ilusti toime ja saaks hakkama ka naisega. Aga... enda päris rahasummat ta ei avalda. :)
  /   22:21, 26. juuli 2017
istugu rahus oma raha otsas, ma lihtsalt tõin näite, kuidas erinevate eelarvamuste nõiaring töötab, kui ta kõiki naisi kohe automaatselt kullakaevajateks peab (kardab) siis ei sobigi ükski naine, sest ta enda mõtlemine ei luba midagi paremat saada. Programm on vigane, ja tõmbab vigaseid ligi. Tuleb ümber muuta oma mõtlemine ja muuta alateadvuses seda hirm armastuse energia vastu.
R
rainike  /   07:34, 25. juuli 2017
No naised, kas siis keegi ei saa halastusseksi pakkuda, saaks mees lõpuks rajale... laike panete küll tihedalt
N
naine  /   12:55, 25. juuli 2017
me oleme kitsid, ainult suure rahasumma eest saab.
N
noo  /   12:34, 26. juuli 2017
anna ise, mis sa teisi kamandad. Naistepõud on reaalne fakt, eriti noorte naiste põud.
M
Mati  /   07:18, 25. juuli 2017
Noor mees. Käed jalad terved. Milleks sulle naist vaja?
E
eksoole  /   22:23, 26. juuli 2017
Kättevõtmise asi ainult ongi, hooldajat on vaja raugaeas.
R
romeo  /   00:24, 25. juuli 2017
ära kurvasta sõbrake, õnnelik tuleks olla et ussi kätte pole langenud, naised on vaid spermavargad kes hävitavad su idülli
A
Ants  /   23:35, 24. juuli 2017
No vbl.sobiks siis mõni mees, kui naised vedu ei võta. Eriti kui käib jõusaalis. Väike käik mõnda PDklubisse ja kindlasti saab veel samal õhtul kuulid taha.
E
eks sa Ants ise  /   10:14, 25. juuli 2017
tea paremini aga emaseid ju küll kes kiimas,need ju nõus isegi peale maksma.
J
jah  /   12:56, 25. juuli 2017
soomlannad pidid ju pagulastele selle eest maksma.
E
elupäästja  /   22:44, 24. juuli 2017
toksigu googlesse NOFAP sisse ja saab teada, mis tal häda.
N
Nofapforreal  /   21:45, 19. aug 2017
Sa oled tõesti elupäästja, aitäh sulle selle kommentaari eest!
J
Jätke nüüd!  /   22:11, 24. juuli 2017
Teatud seksuaalse arenguhäirega inimesel ei pruugi üleüldse mittemingit seksuaaltungi ollagi. Mida ei ole, seda ei ole, sünniviga. On väited, et homoks sünnitakse - miks ei või sündida "seksuaalselt neutraalseks", et pole selleks ei tunnet ega tungi`?
J
Julgen arvata  /   13:53, 25. juuli 2017
Et antud inimesel on siiski tung. Pigem on ta jäänud kuidagi sotsiaalselt sellisesse seisu, kus ei teki suhteid naistega. Ehk on häbelik ja vaikse loomuga mees. Kui sellist mõni naine üles ei korja, siis jäävadki elu lõpuni üksikuks, kuna ise esimest sammu teha ei julge ja kardavad sellisel pinnal suhteid. Tihtipeale on mingiks eaks välja arenenud ja üsna tugev alaväärsustunne. Enda süüdistamine saamatuses jne. mis muudab igasugu suhte loomise veel raskemaks.
S
Sinuga nõus.  /   21:55, 25. juuli 2017
Olen 33 ja pole ka kaaslast olnud, perest, oma lastest olen suht palju unistanud, juba ka umbes täisealisest alates, olen olnud vaikse loomuga, kunagi ise ei alusta suhtlust, eks võibolla ka sellepärast, et on üteldud inetult lihtsalt möödaminnes, asjata. Koolis ka kunagi üks klassiõde, nähvas, et kes sinusugust tahtvat, see vist oli mingi 8. või 9. klassis, see on senini meeles. Muidugi on ka introvertsusel oma osa. Ideaalis ma eelistaks inimest, kellega saaks lapsed ja oleks pere, loodetavasti kogu eluks. Miks ma julgeks arvata, et sedatüüpi inimesed on lojaalsed? Just seetõttu, et kui neil on kodus keegi ootamas siis me ei jõlgu üksi kuskil väljas, meil ei tekigi selliseid juhuseid kus ehk mõni meist üleaisa lööks. Olen ise mõne naisterahvaga elus suhelnud kuid kõik need suhted on viinud välja punkti kui ma juba olen niipalju kogunud julgust, et inimesele ütelda, et ta on kõige tähtsam, seda võimalust ei olegi tulnud, need paar katset on väga julmalt tagasi löödud. Nende vahele on jäänud aastad täis kahetsemist ja üksindust, sellist totaalset kus isegi rahvarohkemas kohas ei taha liikuda, tundub kuidagi häbiväärne ja koguaeg on tunne, et inimesed teavad kuidas olen üritanud ja teavad ka, kuidas on lihtsalt näkku naerdud. Ma ei kujuta isegi ette, et mingi nädala suhtluse järel roniks kellegagi voodisse, jah, kui oleks mõistmine siis külmaeest kaissu võib ikka võtta, lihtsalt olen alati sedameelt, et inimesed peavad tundma end teineteisega turvaliselt, et oleks hoolimine ja teineteiseaustus. Nüüd umbes 2 aastat ma juba seda enam ei usu tegelikult, siiski ei mõtle, et kuskil jõuga midagi rabama läheks. Jah, üksindust on palju, mul on vist 1 sõber, kes ikka mõne nädala tagant ka suhtleb ja läbi astub kuid kõik teised on läinud, nad ka 20-lõpus, 30-alguses. Kõigil on pered jne, jah, see on raske vahel, kurb, tihti peab mõtlema oma elule ja leidma pisiasju mis hoiavad selgena. Alkoholi ma näiteks ka ei tarbi ja ehk ka seepärast on vahel raske aga ma ei tunne, et peaksin olema sõltuvuses millestki. Ma muidugi selles artiklis ei saa aru, et kas probleem on ainult ühes suhteosas või ikka tunneb inimene muret reaalse kooselu puudumisest? Pisiasju ju saab teatud majades rahuldada kuid ka isiklikult ei ole sinna kunagi roninud ja see oleks ka viimane mida teeks. seksivajadus ei peaks küll olema see, mis iniemst elus hoiab, ikka see, et elu oleks täisväärtuslik. Paraku jah, eks juba 30 umbes on see keeruline ja edasi tundub, et veelgi nigelam võimalus leida kedagi päriseks. Siiski võib ju püüda lohutada end sellega, et me ei ole üksi, neid inimesi on veel.
N
naine  /   22:57, 25. juuli 2017
jäta oma kontakt
N
naine   /   09:20, 26. juuli 2017
ei soovi kontakti,vaid suhet...
milleks kontaktid,kui sul on üks tõeline sõber ja puhtus milles elada...
valetada oskavad kõik,,ennast armastada vähesed.
H
hm  /   19:10, 27. juuli 2017
pm sama võib väita naikade kohta ka.
A
asperger  /   20:17, 25. juuli 2017
Pigem emotsionaalne/sotsiaalne kui seksuaalne arenguhäire. Paljud panevad iga päev mitu korda pihku, sest naist ei ole, kuna ei oska/julge läheneda naisele.
T
Tagasihoidlikkus  /   22:18, 25. juuli 2017
ja mitteagressiivsena tunduv lähenemine ei ole küll kuidagi arenguhäire.
Mõni inimene näiteks mõtleb enne kui kedagi tülitama hakkab, et kas see on hea mõte. Ühiskonnas on liiga palju kurjust ja viha ja siis jäävadki need sammud rahumeelsetel ja tegelikult suure sisuga inimestel tegemata kahjuks. Ossitüüpi endast head arvamust loov pettekujutelm ei ole kusjuures iga inimese loomuomane ja seda ei saa kuidagi arenguhäireks pidada. Isiklikud kokkupuuted psühholoogiaalal on sedatüüpi inimestest jätnud hea ja hooliva tüübi mulje, muidugi on kaasaja ühiskonnas ka ääretult vähe vastassoost neid inimesi, kes üldse seda tüüpi mõistakski. Mehi on selles tüübis rohkem, aastate jooksul silmajäänud puhkudel ehk 3-4 korda rohkem. Need inimesed pole üldse halvad inimesed ja üldiselt nende sõnal on kaalu, enamusosa inimeste sõnadel pole kaalu vähemalt näiteks pereväärtuste ja laste kasvatamise kohapealt, kuna aga tagasihoidliku tüübiga inimesed jäävad kõrvale juba varases nooruses siis hiljem tunnevad ka nad end juba tihti eemaletõugatuna ja loobuvad ka üritamast, samas tundub, et vastassugu saab selle tüübi olemasolust ka aru alles siis kui on hilja ja omal neil juba mitmed tuksis suhted seljataga ja hinged haiged, muidu sobiks need tagasihoidlikud tüübid omavahel kõige ideaalsemalt kokku. Üht niisugust juhtu tean Lätis ja inimesed on koos olnud juba 50a , mõlemal vaid nende koosoldud suhe ja see toimib.
!
!  /   22:03, 24. juuli 2017
Kah mure! Praegu polegi klassikaline seks enam moes. Nüüd on teised, moodsamad prioriteedid. Ikka mees mehega ning naine naisega.
E
edu  /   22:01, 24. juuli 2017
vaene?
kõik raha läheb portaaldele kust naist otsitakse!
P
pets  /   20:42, 24. juuli 2017
Ära parem unistagi see on nii ropp töö mul ammu isu läinud.Elus on palju paremaid asju,millest unistada.
N
Nojah  /   20:04, 24. juuli 2017
Kui käsitöö on harjumuseks saanud, ega siis jah ei viitsi kodust välja naisi otsima minna. Tööd teha ka ei taha - seega pole ka kenasid kolleege. Eks pead lootma, et sotsiaalabi sabas saad kellegagi tuttavaks.
M
mul naabrimees tellib endale päris tihti lõbusaid naisi koju,  /   10:18, 25. juuli 2017
pidavat palju odavam olema kui üht üleval pidada.
E
Es trehvä...  /   19:21, 24. juuli 2017
Ää muretse! Ise ka olen 50 täis, vaba, vallaline ja süütu.Meenub , kuidas põeti 30 a. sünnipäeva, 40 a. sünnipäeva põeti veelgi rohkem.Käidi 27 aastaselt pidus tundega- kas ma liiga vana pole.
Näib, et aeg kulgeb erinevalt noorte ja vanade jaoks, nii ka meeste ja naiste jaoks.
S
Söör fon krat  /   18:03, 24. juuli 2017
Milleks end naistega raisata! Ainult meestevaheline seks on midagi väärt. Otsi mind Pärnust üles. Küsi, kõik teavad, kust mind leiab.
M
mees  /   17:46, 24. juuli 2017
ega naised vaest meest taha jah,ei soomes ega eestis.vaesel jääb ainult üle käsitööd teha ja unistada.
M
Marge  /   17:39, 24. juuli 2017
" Ei oleks vihane ega riidleks.." Unistuste mees ju lausa! Jõusaalis lihaseid pumpav töötu ja veel nii hea südamega!
K
Kerli  /   08:11, 25. juuli 2017
Mõtlesin sama moodi! No mis küll valesti on läinud?
V
Vaikimisi  /   00:30, 29. juuli 2017
abielus aspergeri sündroomiga. Murra seda kuidas tahad nagu pehme porlstriga hullumaja sein oleks ees.
N
no vot,  /   17:03, 24. juuli 2017
saab küll ilma. Muidu mehed siin vägistamise ja petmise teema all väidavad, et koolevad ära, kui vägistada ja võõrast keppi ei saa, et hullem kui pissihäda:)
Rääkige palun edasi, kui viitsite! Kes usub?
M
mmm  /   17:33, 24. juuli 2017
Kes korra saanud, see tahab veel. Kes seda tunda pole saanud, siis ei oska puudust ka tunda. Ta peaks korra prosti juures käima, ehk mõjuks positiivselt. Siis saab tunde kätte ja teab, kas üldse meeldis või on mõtet selle üle mõelda õhtuti.
  /   12:40, 26. juuli 2017
mis selles positiivset on peale sõltuvuse prostituutidest?
.
..  /   16:45, 24. juuli 2017
küsi ÕL abi,seal profid koos.Pole asja,mida nad ei õpeta.
N
No  /   15:15, 24. juuli 2017
Mine mõnda erakonda, ehk joppab. Vb suvepäevad ja mõni naine su rajalt maha võtab. Isegi Õhtuleheanuga vb trehvab? Kui sa ise just kohioinas pole.
U
Una Gissa  /   03:30, 26. juuli 2017
Ega jah, mõtlesin just sama - halastaja-Anu võiks natuke aidata trimmis jõusaalipoissi. Vbla Zenja tuuniks natuke stiilinõuga samuti.
  /   12:41, 26. juuli 2017
suvaline hobitegevus sobib, ei pea erakonda ronima.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis