Kaua suudavad mehed ja naised abielus truud püsida? Šokeeriv reaalsus on see, et mitte sugugi kaua! 

Viimasest uurimusest selgub, et truud ei olda isegi maagilise arvu seitsme täitumiseni, vahendab The Sun.

Kui arvad, et abielu on püha ja kestab aastaid või suisa aastakümneid, siis tegelikult väidab veebilehe "Illicit Encounters" (Ebaseaduslikud kohtumised) tehtud uurimus, et suur armastus püsib vaid kolm aastat!

800 afääri otsivat inimest osales uuringus ja mehed väitsid, et on abielus olnud keskmiselt kolm aastat ja viis kuud. Pärast seda läksid nad aga veebilehele afääriks kaaslannat otsima.

Kui arvad, et naised panevad kauem vastu, siis eksid. Naised kipuvad veelgi kiiremini abikaasa kõrvalt armukest otsima.

Vähemasti veebilehel südant puistanud naised olid abielus jõudnud olla kolm aastat ja kuu, kuid siis tekkis vajadus uue kaaslasega hullamiseks.

Mesinädalad ja kirglik voodielu on tänapäeval kiired kaduma...

Jaga artiklit

13 kommentaari

S
süüdlased on mõlemad,sest....  /   08:53, 8. aug 2017
kui abielus olles tekivad kõrvalthüpped, on mõlemad pooled süüdi,sest pole andnud teineteisele loodetud tuge ega kindlust. Abielus olles ei ole mees naise omand ega naine mehe omand.
T
TRUUDUS ON JUHUSE PUUDUS?  /   18:11, 7. aug 2017
Egas ikka ei ole. Sa teed valiku ja selle valikuga pead elama, sest abielu on KAHE INIMESE LIIT aga mitte üks peremees ja teine ori. Kui väärtustad oma teist poolt siis pole sul kunagi vaja kõrvalt vaadata aga kui kasutad teist poolt kui orja siis see ori vaatabki kõrvalt, et ehk leiduks tema väärilist.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis