1
foto

34-aastane kahe lapse ema Texasest elab elu, mida meil kõigil on raske ette kujutada. Nihu läinud rinnaoperatsioon jättis naisele löntis rinnad, mille paigal hoidmiseks kasutab ta kleeplinti!

Kui Kailan Wagler hommikul ärkab, siis on kohe esimese asjana tema peas mõte, millist kleeplinti ta sel päeval oma rindade hoidmiseks vajab, kirjutab eonline.com.

Kailan on varunud suuremas koguses ja valikus teipi. Nii sobib trenni jaoks hõbedane. Kui on tuju tunda end naiselikuna, siis on naisel olemas isegi sädelev teip.

Et end paremini tunda, siis teibib naine oma rinnad iga päev kinni. Ta kasutab selleks oma abikaasa abi.

Saatesse "Botched" abi otsima läinud Kailan rääkis, et tema esimene rinnasuurendusoperatsioon kestis kõigest 15 minutit. Liialt suured implantaadid surusid naise enda rinnad alla. Nii kiire operatsioon šokeeris saates olnud tohtreid, kes aitasid naisel kleeplintidest vabaneda ja parandasid enne neid tehtud operatsioonide vead.

Vaata SIIT ja SIIT!

Jaga artiklit

42 kommentaari

Ü
üks anekdoot  /   19:19, 14. aug 2017
mis ei puut üldse asjasse.
Läheb mees arstile, kurdab, et tal kasvab p---is otsaees. Arst vaatab, sügab lõuga ja ütleb: "Tjaa. Soovitan teil hästi palju reisima hakata, Käige Hiina müüri ja Niagara juga ja püramiide vaatamas ja..."
"Milleks?" jahmub mees. "Aga siis, kui teil sinna munad taha kasvavad, ei pruugi te enam näha."
Vot selline kurb lugu arstide ja ilulõikustega.
?
???   /   11:55, 10. aug 2017
Opid juba teismlisena? Selge. Mida otsis, seda leidiski! ei tunne kaasa.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis