Tätoveeringud on endiselt mõneski ringkonnas tabud. Kelle ja miks?! Vaevalt leidub palju lapsevanemaid, kes tahaks oma haritud tütre käevangus näha tätoveeritud meest. Aga miks mitte?!

Kui su valikus on tätoveeritud mees, siis on kolm põhjust, miks just tema võiks olla sulle parim abikaasa, selgitab Your Tango.

Miks peaks pelgama tätoveeringut, mis sageli muudab mehe palju seksikamaks...

1. Palju seksi

Ühe uurimuse järgi seksivad tätoveeritud mehed ilma kehakaunistusteta meestest enam.

2. Nad on enesekindlamad

Osad inimesed arvavad, et tätoveeringu omamine viitab sellele, et inimene on ebakindel või vihkab oma keha. Vale! Uuringud on näidanud, et tätoveeritud meestel on vähem ärevust ja vähem rahulolematust. Väidetavalt tõstab tätoveeringu tegemine enesekindlust juba kolm nädalat pärast tätoveeringu saamist.

3. Nad on haritud

Tõenäoliselt on mõnigi lapsevanem kommenteerinud, et ära sa mingit tätoveeringutega meest omale võta. Need on ju sõltlased, kurjategijad, vangid jne. Rumalad stereotüübid. Hiljutised uurimused on pigem näidanud, et paljud noored ja haritud mehed lasevad oma ihu tätoveerida.

Jaga artiklit

19 kommentaari

T
Tegelikult jama värk...  /   13:31, 9. aug 2017
Veel ca 30 aastat tagasi oli tätoveeringute järgi selge, kellega on tegemist. Kas totukesega, kes laskis endale käeseljale sõbral ankru torkida või laagris tehtud kvaliteetsete tätoveeringutega, milledel oli tõepoolest kindel tähendus.
30 aastat tagasi ei tulnuks mingitel pättidel mõttessegi nt minu käsivarsi nähes minuga tüli norida, minult midagi varastada vms, sest neile oli selge, et selline tegu lõppeb nende jaoks väga karmilt. Maailma asjad olid paigas ja staatus hierarhias korrektselt määratletav.
Tänapäeval võib kestahes teha endale peale pildi, missuguse eest oleks aastakümneid tagasi see lihtsalt koos nahaga maha nülitud ja sellise pildi omanik alla lastud- nimelt staatusele mittevastava tätoveeringu omavolilise tegemise eest. No nagu keegi oleks endale kindrali mundri selga ajanud ilma sellise kandmise õiguseta.
Kui varem valitses kriminaalses maailmas kord, siis tänapäeval on seal korratus, ehk bezpredel ja mina olen pidanud ka 50+ vanuses leidma end mingite alaarenenutega võitlusseisundis, millist varem poleks pidanud ette tulema. Õnneks on õnnestunud mul alati neist seni võitjana välja tulla, sest sellist ja sellelaadset vastupanu pole osatud oodata.
Igas subkultuuris peab valitsema kord, kuid need asjad logisevad tänapäeval ja tänu sellele on tegelikult kurjategijate arv kasvanud, mis sest, et statistiliselt istub neid kinni vähem- neid lihtsalt ei panda kinni või mõistetakse mingi naeruväärne vabadusekaotus mis omakorda ennetähtaegselt tühistatakse.
Sellist pätikarja pole Eestimaal peale Liivi- ja Põhjasõja mongolite- tatarlaste külaskäike nähtud kui praegu näeb.
S
soditud keha  /   08:35, 9. aug 2017
Tehke kärbes oma miniviinetile-saab nalja pisut.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis