Mõnikord vaatad tänaval õnnelikke inimesi ja imestad, kuidas küll nemad nii täiuslikus suhtes on. Tegelikult on igas suhtes omad mured ja rõõmud, sest koos püüavad toimida ju siiski kaks erinevat inimest. Mis on aga õnnelikel paaridel ühist?

Kogu negatiivsust ei ole võimalik suhtest eemal hoida, kuid mõned eatud põhitõed on need, mida me kõik teame, kuid unustama kipume, kirjutab Relationship Rules.

Kuidas olla suhtes õnnelik?

1. Olla teineteisele toeks 

See tundub nii loomulik, aga see ei olegi nii lihtne. Kui sa oled suhtes inimesega, kellest erladi sa elu ette kujutada ei suuda, siis tõenäoliselt oled sa talla ka kõige raskematel hetkedel toeks. Kõigil paaridel on paremaid ja halvemaid aegu. Mitte keegi meist ei ela elu, kus iga päev mööduks ainult naeratus näol.

2. Kvaliteetaeg

Suhe on kahe inimese vaheline asi, mistõttu ei peaks teised sinna vahele sekkuma. Võtke aega, et olla ka ainult kahekesi. Kui su partner on väga lähedane oma perega- püüa ka sina nendega lähedane olla. Aga suhe on teil siiski kahekesi.

3. Prioriteedid paika

Kui sa oled suhtes, siis ei saa sa mõelda enam ainult endale. Sul on partner, kes moodustab väga suure ja olulise osa su elust. See ei tähenda, et peaksid end hoopiski unustama - EI! Oluline on prioriteedid paika panna. Kui teil on ühine rahakott ja sul tuleb tuju midagi endale osta. Samas tead, et koju oleks tarvis uut pesumasinat - mida teed?!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis