Kui olete pikemalt juba suhtes või suisa abielus, siis on lihtne langeda rutiini lõksu, mis kipub hävitama igasuguse kire. Ometigi on mõned lihtsad rituaalid, mis aitavad meil suhtes häid aegu, hetki ja üksteist hinnata.

Kindlad rituaalid aitavad meid halbadest aegadest üle saada ja suurendavad lähedust ning kirge, mis aitavad elus hoida intiimsuhted, kirjutab Your Tango.

Kolm rituaali, mis aitavad suhtes kirel püsida:

1. Enne kiire ja tööka päeva algust - kallistage üksteist voodis. 

Seda isegi siis, kui teil on nuttev ja tähelepanu otsiv beebi. Kui beebi esmased vajadused rahuldatud, siis võtke kasvõi minut endale - puudutage teineteist, kallistage, hoidke. Päev niimoodi alustamine loob sooja tooni ka teie intiimsusele.

2. Võtke mõni paus ja hetk oma tööpäevast, et saata sõnum või helistada partnerile. Andke talle märku, et mõtlete temast.

Võite olla naljakas, flirtiv või lihtsalt näidata ta vastu huvi.

3. Rääkige iga päev 10 minutit tunnetest.

Selle 10 minuti jooksul pöörake tähelepanu teineteisele. See pole hetk, kus teha plaane. See aeg peaks olema teineteise murede ja rõõmude mõistmiseks.

Jaga artiklit

2 kommentaari

.
........  /   07:50, 10. aug 2017
Nii ongi Mees leidis teise naise. Mis ieha -elu on ilmselt selline. Ei jõua ,ei suuda tööde jategemiste vahel kirglik olla..
K
küsimused  /   19:49, 9. aug 2017
Kui kaua selline särisev kooselu kestab? Ja kui elu läheb rahulikumaks, siis otsitakse endale uus partner? Vanasti igatahes räägiti, et kirg pidi püsima aasta-paar. Kui pärast seda kirg ei kasva üle armastuseks, siis minnaksegi lahku. Uut särisevat elu otsima.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis