Mõni naine on kui abikaasaks mõeldud, kuid mõni teine tahabki üksi elada. Millise sodiaagimärgi all sündinud naised sobivad abikaasadeks?

Abielludes mõtlevad kõik, et koos elatakse igavesti, kuid ometigi asub sageli head suhet rikkuma just isiksuste konflikt - kes me oleme ja mida me mõtleme, kirjutab Your Tango. Selles kõiges mängib väga suurt rolli meie sodiaagimärk!

On naisi, kes on mõeldud harmooniliseks suhteks ja abieluks...

On naisi, kellele see üldse ei sobi...

Järjestame sodiaagimärgid üles - kelles on peidus hea abikaasa?

1. Vähk

Otsid lojaalsust ja stabiilset suhet - ideaalne valik on naine, kes selle sodiaagimärgi all sündinud. Vähk armastab perekonda ja abielus olemist. Vähk hoiab liitu ega valeta oma partnerile. Ta on nagu hunt - valib paarilise terveks eluks. Parim naine abieluks!

2. Kalad 

Kalade sodiaagimärgist naised on eriti andekad ja andjad armastuses. Nad ei hoia end tagasi, et sind õnnelikuks teha. Nad on loovad, lojaalsed ja intelligentsed.

3. Kaalud 

Dünaamilised mõtlejad ja teevad plaane pikalt ette. See inspireerib neid ja pakub meeldivat erutust ka sulle. See naine armastab seksi, romantikat ja on valmis eksperimenteerima. Seda naist ei pea kartma, sest eelistab saada oma tahtmist headuse mitte manipuleerimisega.

4. Sõnn 

Võid kogeda võitlust ja vaidlusi Sõnnist naisega, kuid tegelikult heasüdamlik Sõnn võib kõige selle stimuleerida teie suhet just väga positiivselt. Sõnni sodiaagimärgis naine on väga intelligentne, mistõttu ei ole kõik temaga vaid füüsilisel tasandil hea. Et kehaliselt head klappi saada - teie mõistus peab samuti leida ühisuse. Naisena on ta kindel ja lojaalne. Lastele väga hea ema.

5. Veevalaja

Veevalajast naine on tugev ja iseseisev. Kui ta ei ela hetkel just enda mõtetesse sulgunult, siis on ta väga meeldiv ja suhtele anda sooviv partner. Ainus, mille eest pead hoiduma - igavus. Veevalaja naine ei kannata ega tolereeri  igavust suhtes. Need naised on targad ja teravad - sa pead suutma nendega sammu hoida.

6. Kaljukits

Pere, äri ja laste eest hoolitsemine on päris karm, kuid seda kõike teha ja hoida ja õnnelikku abielu - ainult Kaljukitsest naine suudab seda. Kui abiellud kaljukitsest naisega, siis abiellud korra ja graafikute sisse. Ta on väga organiseeritud naine, kuigi voodis hullates on ta tõeline saatan!

7. Kaksikud 

Nimekiri hakkab jõudma nende sodiaagimärkideni, kes ehk abikaasana ei ole kõige paremad valikud, aga... Kaksikud on armastavad ja toetavad. Kõike seda ajani, mil tema huvid muutuvad. Kaksikutest naised on ilusad, kuid tema lojaalsus ja kirg võib pöörduda. On tal ju ka teine külg... See ei pruugi sulle aga sugugi meeldida.

8. Skorpion

Mitte kõige halvem valik elukaaslaseks. Skorpionist naine toob sinus parima esile. Teil peavad olema tugevad seisukohad, sest see naine nõuab teilt palju - rohkem kui ehk anda suudate!

Ta näitab sulle su potentsiaali, annab võime elevalt midagi oodata. Seksi pakub ta ärevust ja külmavärinaid.

9. Neitsi 

Tal on kindel arusaam -mis o nõige, mis vale. See ei pruugi aga mehele sugugi sobida. Sageli on parim Neitsist naisega lihtsalt nõustuda. Et tunda tema armastust ja imetlust - õpi teda lõbustama ja temaga nõustuma.

10. Lõvi

Lõvist pruut annab endast kõik, kui tasub ettevaatlik olla tema tujude ja tujukusega. Kui ta ei saa oma tahtmist, siis kehtib tema puhul väljend - sa teed haiget ainult neile, keda armastad!

11. Jäär 

Jäära naised on kuulsusrikkad, ilusad ja imelised. Neisse on väga lihtne armuda. Ta on enesekindel ja võimekas. Naisena on ta lojaalne, kuid ta ootab selle lojaalsuse eest ka midagi vastu. Kauplemiseks mehel selles suhtes ruumi ei ole, sest muidu jätab Jäär mehe teise pärast maha. See tuli ja kirg, mis muudab Jäärast naise imeliseks - see sama tuli võib tuua ka pettumust...

12. Ambur

Need naised on silmapaistvad, kui nad saavad teha seda, mida nad tahavad. Neis on midagi, mis ihkab vabadust seotud suhetest enam. Ometigi on nad abielus lojaalsed ja tähelepanelikud. Selle vastu aga ei saa, et nad oma end loovatest plaanidest alati enam hoolivad. Amburitest naised on imelised partnerid, kuni sa suudad kohaneda nende veidruste ja erilisusega.

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
Andres  /   11:36, 13. aug 2017
kas saab,no ma kahtlen selles kõvasti.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis