30
fotot

Sügis pole enam kaugel ja öökülmadega on ilmajaam meid juba hoiatanud, mistõttu on paras aeg heita pilk DIANA ARNO sügiskollektsiooni.

"Aeg saata romantilised suvekleidid ja lõhkised teksad kapi kaugemasse nurka puhkama, lastes garderoobiuste vahele uued tuuled ja sügisel hädavajalikud mantlid ning šikid õhtutualetid," teatab kaubamärgi pressiesindaja Kristiina Vir.

Milline on uus kollektsioon?

DIANA ARNO uus, suurlinnast inspireeritud sügiskollektsioon toob moepilti rohkelt investeerimist väärt rõivaid: omapäraseid mantleid, elegantseid kontorirõivaid ning minimalistlikke ja boheemlaslikus stiilis kleite.

"Mulle meeldib koguda inspiratsiooni lihtsatest asjadest, mida igapäevaselt teen või näen: headest filmidest, muusikast, kunstist, kultuurist ja reisimisest," räägib brändi looja Diana.

"Meie uus kollektsioon kannab endas 70ndate ainulaadset atmosfääri, mida väljendavad põnevad tekstuurid, lakoonilised siluetid ning paeluvad kontrastid erksate ja tuhmimate värvitoonide vahel. Kõik see toob ellu boheemlaslikust elustiilist õhkuvat vabadust."

Kollektsiooni värvigamma on inspireeritud sügisesest suurlinnast: vihma käes tumedaks muutunud asfaltteed, pilvelõhkujate klaasakendest peegelduvad pilved ning värviliseks tõmbunud lehtedega majaseinu silitavad puud – ehe linnaromantika.

Ka DIANA ARNO signatuuriks kujunenud romantilised volangid ja naiselik pits pole kuskile kadunud, vaid segunevad sel hooajal uute, urbanistlike nootidega.

Jaga artiklit

1 kommentaar

H
hmm  /   22:16, 31. aug 2017
"Riidepuu" on häiriv, st võtab oma parajalt "juhmi*" näoga ja kohati kohmakate poosidega tähelepanu endale, mitte riietele mida peaks eksponeerima.

Päevatoimetaja

Anett Rannamets
Telefon 51993733
anett.rannamets@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis