Võibolla sa vahatad. Võibolla raseerid. Võibolla ei piira sa karvakasvu häbemel üldse. See on iga inimese end valik. Ometigi liigub hulganisti müüte häbemekarvade kohta, mida uskuda ei tasuks.

Kuus müüti häbemekarvade kohta purustab portaal Prevention.com.

Kas häbemekarvad kaitsevad suguhaiguste eest?

See pole kindlasti tõsi. Pigem on bakteritele häbemekarvades väga soodne keskkond paljunemiseks.

Kas häbemekarvad muudavad seksi vähem nauditavaks? 

See on iga naise jaoks erinev. Mõne naise jaoks vähendavad häbemekarvad ühte ajal hõõrdumist. Osad aga eelistavad just karvavaba tunnet ja intensiivsemat lähedust.

Kas häbemekarvad on alati juustega sama värvi?

Pigem võiks häbemekarvade värvi reeta naise kulmud.

Kas puhmas häbe tõukab kallima sinust eemale?

Tegelikult sõltub kõik sinu partnerist.  Loodus on teinud kõik, et häbemekarvad mõjuks meestele hoopis kutsuvalt. Selle eest kannavad kutsuvalt hoolt feromooni ja lõhnatu sekreet.

Kas häbemekarvad kasvavad lõputult?

Ei, häbemekarvad lõpetavad kasvamise, kui nad on mingi kindla pikkuse saavutanud.

Kui su nahk on tundlik, kas sa ei peaks häbet paljaks raseerima? 

Tegelikult on oluline leida õige viis, kuidas karvu piirata või häbe päris karvadest puhtaks saada. Kas kasutad raseerides ka vahtu? Või raseerid kuivalt ja kahjustad nahka?

Jaga artiklit

7 kommentaari

A
annaabi  /   10:06, 12. sept 2017
Miks looduse poolt ette nähtut eirata? Me astume liig sageli looduse vastu. Jah, kord on kõrvad laiali, kord on tissid väiksed, kord on kõht suur, juuksed vale värvi või nina vale kujuga -- kõike saab töödelda, sest keegi kuskil on öelnud, kuidas on "õige". Nüüd siis tutikarvad mõnel hambus:)! Las nad olla. Naised küll ei deklareeri, et kiilakat meest ei taha. Ärgu tulgu enne jutulegi, kui paras pahmakas peanupul vohab! Tegelikult on kiila või karvase v---u probleem vaid neil, kes ei armasta. Oma kaasat. Kes vajavad vaid kiiret rahuldust, vahtides vaid välimust. Kui armastuses kasvatakse kokku nii rõõmu- kui murepäevadel, siis, uskuge, raseerimine on kõige väiksem mure. Kui on aga vallatu meeleolu, siis võib paluda, et mees aitaks raseerida oma "lemmiksoengu", sellest saab väga erutav mäng:)
T
Tuti  /   13:42, 7. sept 2017
miks teil häbi pole - jätke häbe rahule !

Päevatoimetaja

Anett Rannamets
Telefon 51993733
anett.rannamets@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis