67 kommentaari

S
salliv ühiskont  /   19:13, 7. sept 2017
Püüdke olla tolerastlikumad kallid sallijad. Kui lapsel on kaks ema, (nagu enamus eesti peredes) kuidas siis on võimalik, et mees jääb koju. Või tahavad nad lapse omapead jätta ja mõlemad emad lähevad tööle ju?
S
Salliv isa  /   10:06, 8. sept 2017
oot, oot, kui kaks ema tööle lähevad, siis see ei sega ju isal koju jäämist
P
Priit  /   17:50, 7. sept 2017
No jälle ma loen ning seekord ei teata, kes on Niinemets ! Kusagil metsas olete elanud või ? Kes vähegi telekat vaatab näeb Niinemetsa vähemalt 6 korda päevas ! Ärge istuge mingites igavates raamatutes "oo me oleme jõle targad nüüd" Näha on, et pole, vaadatke rohkem telekat ja unustage raamatud. Toetutegi ainult mingile jamale, mis raamatus kirjas on ja siis olete lõpp targad. Tegelikult on asi vastupidi. Ma ei tea, kuna teile kohale jõuab, et igavate raamatute lugemin on mõttetu !
N
Nojah  /   22:43, 7. sept 2017
Väga tubli iroonia! Alguses jäin uskumagi, siis lugesin uuesti!
K
khm  /   17:29, 7. sept 2017
Kui naine käib samuti tööl, siis miks peaks kõik kodune töö ainult naise teha olema?
N
Nojah  /   22:42, 7. sept 2017
Tõenäoliselt polegi kõik. Prügi viib mees välja ja vahetab lambipirni ning parandab kraani ja vetsupoti.
M
Mees29  /   15:19, 7. sept 2017
Minu endises suhtes olid mitte rollid vahetuses vaid täiesti sassis. Käisin tööl, koristasin kodu, tegin süüa, tegelesin lapsega ja naisega, aga alati oli mingi AGA. Koguaeg tegin kõike valesti, iga asja peale oli midagi öelda, isegi siis kui parasjagu tolmulapiga koristasin. 90% ajast veetis naine ninapidi telefonis chattides, tööl ei käinud. Kui töölt tulin, siis tõstis jalad seinale ning kurtis kui väsinud ta on. Seejärel algas "minu kord" koduseid toimetusi teha. Kord julgesin ta käest küsida, et mis Sa siis nii väga teed kodus, kui koristama ei pea ja süüa teha ei oska? Vastas, et pesu peseb (pesumasinaga).
Tagantjärele imestan ka ise, et nii kaua lasin sellisel tegelasel enda diivanit kaunistada. Väärtustage ning toetage teineteist!
M
Mõttetus  /   14:54, 7. sept 2017
Milleks ja kellele on vaja üht- või teistpidi üldistada? Kas arvatakse, et me ei oska ilma etteantud mudelite ja stenaariumiteta elada? Meil peaks olema ju mõtte-, sõna- ja oma elu määramise vabadus. Kõik oleme pisut erinevad, samuti me vajadused ja sobivused. Peresuhted samuti. Igale oma ja teise murule pole mõtet trügida, kui seal just erandlik hädaolukord ei ole. Küll aga tasub rõõmustada, kui inimesed omadega rahul ja õnnelikud on, ükskõik siis kas meie moodi või mitte.
M
milleks  /   10:28, 7. sept 2017
üldse lapsed, kui kõik spetsid toome aafrikast
.
.....  /   21:28, 6. sept 2017
Väga sobiv paar Niinemets-Ossinovski.
N
Niinemets, Pruul ja Oss  /   20:33, 6. sept 2017
eelpoolnimetatud teavad, kuidas peab! Elage nii nagu tahate- kui tahate jooge, tahate ärge jooge, vaadake telekat, ärge vaadake- lõpetage see mula ideaalmudelist ükskord ära. Iga inimene elagu nii nagu tahab! Magan nagu nott- Pruul, Niinemets ja Oss ei suuda oma pläraga und röövida!
K
kas  /   10:29, 7. sept 2017
tegemist kobarperega, lapsed neil pruunlased
O
Olgu olgu.  /   17:21, 6. sept 2017
Sünnitagu haiglas emapuhkuse ajal. Siis andku aasta aega rinda ja võtku aga puhkust palju vaja. Eestis teatavasti töösundi ei ole ja võibki pensionini lapsi kasvatada.
M
mina  /   15:53, 6. sept 2017
vabandust aga kes on niinemets....?
M
mina ka  /   16:39, 6. sept 2017
Niinemets on selle loo autor!
  /   19:54, 6. sept 2017
Niinemets - arvamusspets....
O
ossinovski -  /   15:30, 6. sept 2017
kõige suurem eesti majanduse ja turvalisuse risk.
T
Tomm  /   15:19, 6. sept 2017
Vaadates neid Tõnise viimaseid jubedaid reklaame,siis need naisetööd talle sobivad vist paremini !!
N
naine  /   15:05, 6. sept 2017
minule sobib ideaalselt, et mees teenib raha, mina hoolitsen selle eest, et ta kodus saab puhata ja tal on kodus hea olla, ja hoolitsen suurima rõõmuga.
K
Khm  /   22:39, 7. sept 2017
Näete, ka selliseid naisi ON olemas. Loodan, et Su mees oskab Sulle tänulik olla. Sest selliseid naisi on väga vähe.
O
ohjah  /   14:54, 6. sept 2017
Äkki võiks ISE otsustada, ilma ossinovskite ja niinemetsade õpetamiseta, kas olla kodus v teha karjääri, sõltumata kas ollakse ema, naine, mees v isa???? Äkki võiks ossinovskid ja niinemetsad mõista, et valdav enamik eestlasi on ISE võimelised otsustama oma elukorralduse üle!!!
K
Kas Niinemets  /   14:52, 6. sept 2017
on siis tuhvlialune, naine ei lase lastega kodus istuda, mida ta naine siis meile pakuks?
S
See jutt on õhtulehe enda anekdoot aga modereeritakse  /   14:47, 6. sept 2017
Raudtee ülesõidukohas jääb tõkkepuu taha seisma mootorrattur, tema taha hobuvanker ja selle taha auto. Hobusel hakkab igav ja ta hammustab mootorratturit õlast. Mootorrattur karjatab valu pärast ja lööb hobusele tagantkätt vastu nina. Hobune astub paar sammu tagasi, ajades vankri auto peale. Autojuht tuleb välja ja virutab vankris istuvale talumehele vastu lõugu. Puhkeb kaklus. Sel hetkel tuleb üks külamutt kitsega. Ta seob oma kitse tõkkepuu külge kinni ja jäi seda nalja pealt vaatama. Rong sõidab mööda. Tõkkepuu tõstetakse üles, kõik ülejäänud sõidavad minema, ainult mutt jääb nuputama, kuidas üles poodud kits tõkkepuu küljest kätte saada.
L
lilli  /   13:47, 6. sept 2017
ma ei kujuta ette, et mu mees pühib tolmu ja toimetab köögis, otsiks kohe uue mehe.
Ü
üks asi alati jääb kripeldama  /   13:40, 6. sept 2017
Ma arvan, et ma oleks vägagi nõus sellega, et naise kohustus on kodu ja lapsed ning mehel töö..Mul jääks ikka hulk rohkem energiat üle. Aga paraku on paljudes peredes nii, et mees ja naine peavad mõlemad tööl käima, ehk siis naiste kohustus on kodu, lapsed ja töö ning meestel siis ainult töö. Meeste arusaama järgi peaks siis veel meest toetama, tunnustama, poputama jne, et ta ometi stressi ei langeks, ega jooma ei hakkaks. Huvitav mida naine siis tundma veel peab :D
.
....  /   13:59, 6. sept 2017
kõik ju tore Tõnise jutus, Aga, mees teeb tööd - tahab puhata, ja naine on siis robot? Meestel on kuidagi veider arusaam, et kui töö on rahliselt tasustamata nt. kodune töö, siis see justkui töö polekski ja inimene puhkust ei vajagi.
`
``  /   14:03, 6. sept 2017
ja loomulikult kui naisel väiksem palk, siis ta ju ka loomulikult on vähem tööd teinud ja peab peale enda tööpäeva teise veel üksinda kodus otsa tegema, sest mees ju siiski käis TÖÖL ja tahab puhata!!!
J
ja jah  /   14:37, 6. sept 2017
mina, mees, ei kuluta sentigi ainult enda peale, isegi sünnipäevaks kingitud raha eest ostan ehitusmaterjale ja ehitan ühist kodu töö kõrvalt paremaks, see ei maksa ju midagi ja kui pean lahutama, nõuab naine poolt endale. Kas aias rohimine, koristamine on võrdne vanast majast uue tegemisega? Aga pole mõtet kirjutada, naised näevad vaid enda tegemisi. Tänagi pean tööd teistkordselt tegema, kuna naine viskas koristamise käigus vajalikud detailid minema, tühi töö.
O
oeh  /   15:55, 6. sept 2017
Selliste tunnetega ei ole sul ju tõepoolest mõtet ninast veri väljas pingutada. Kui sa juba praegu tunned, et keegi su pingutusi ei hinda ja mõtled lahutamisest... Parem lahuta kohe, enne kui tekib vara, mida pooleks saagima hakata.
?
???  /   17:10, 6. sept 2017
Kas koristamine, rohimine, söögitegemine, laste järgi hoolitsmine, sinu eest hoolitsemine ine jne, ei ole sinu arvates tõesti töö?. Kui su naine vaid teaks, mida sa temast ja tema tegemistest arvad, siis ta ei soovi sinuga küll elu jagada... pfff
A
aga miks  /   18:14, 6. sept 2017
siis iga töö eest võrdset palka ei maksta? Arvad tõesti, et maja ehitamine ja peenarde rohimine on võrdne töö? Lisaks peab mees veel naise virisemist kuulama, et miks jälle nii palju prahti, kas ikka jõuad enne surma valmis jne.?
.
...  /   19:08, 6. sept 2017
a mis mõtlesid siis diivanil vedeleda? Naine teeb naiste töid, mees meeste töid, kui sul neid peale tööpäeva pole, siis tolmulapp ühte kätte ja kulp teise. Ja täitsa õige märkus sul, nn naiste tööd on kõik alatasustatud.
N
Naine  /   14:39, 7. sept 2017
Aga see ju ammune komme, et mõlemad peavad tööl käima, eriti väiksepalgalistes peredes. Tegelikult oleks muidugi õigem, et naine oleks kodus, kasvataks lapsi ja hoiaks kodu igati korras. Ei ole sugugi ka õige see, et meestel on ainult nn. töö. Ega kõik mehed istu ju päevad läbi arvuti taga (mis tööd seal päev läbi küll tehakse?) Õhtuti on nad aga sellest rampväsinud. Puha ülespuhutud jutt! Mida peavad siis need mustatöö tegijad ütlema? Võtame näiteks selle kõigelevinenuma ehitustöö. Vot, see on juba selline töö, mida võib mõõta raskusega. Ja tõesti pole ime, et mehed on raskest tööst väsinud. Ega need uhked ja taevasse kõrguvad majad ise ju kerki. Niisiis, naised, mida te nurisete ja mida te selle ülejäänud energiaga nii hirmsasti peale siis kavatsete hakata, kui ei peaks tööl käima? Mehel ju nagunii seda energiat ehk nii palju ei jätku, kui teie seda vajate. Hea, kui mees , kellele visatakse laps kätte, kui ta töölt on koju jõudnud, jõuab sellegagi tegeleda. Ärme siis süüdistame siin , et mees ei tee kodus midagi ja naine on see tegija.
M
Mimi  /   17:32, 7. sept 2017
Ei ole see komme nii vana midagi, vist mitte päris sadat aastatki. Sellepärast mehed ja naised kokkuleppele ei jõuagi kui palju kumbki peaks tegema. Ootame sada aastakest veel, siis vast loksub midagi ka paika.
E
ei mingit romantikat  /   12:14, 6. sept 2017
Mees on haige, tal on nohu ja nagu palavikku ka oleks. Sätib ennast elutoa diivanile pikali ja asetab pea naise õmmeldud ilupadja peale. Paari minuti pärast magab, tati nire valgub aeglaselt suunurgast, et patja imbuda.
Naine tuleb töölt. Küsib mehelt, et mis viga? Mees teeb hästi hädist häält ja tahab midagi sooja juua ja süüa tahaks ka. Naine läheb kööki, et mehe soove täita. Teeb talle mee ja sidruniga teed.
Teed mehele serveerides märkab nüüd juba suureks valgunud ilalaiku ilupadjal.
Naine tabab ennast mõttelt, et on neid patju poole ööni õmmelnud ja muu sisustusega sobivat kangast nende jaoks otsis kaua. Pesta on neid patju pisut keeruline.
Niisiis küsib, et miks mees oma patja ei ole võtnud ja miks ta just elutoa diivanil peab olema, kui võiks rahus magamistoas magada.
Aga mees ei või, sest siis ei saa ühe silmaga naise tegemisi kontrollida ja keegi ei kuule ohkimist ja hädaldamist. Vaevu vaevu jaksab teleka puldini käekese sirutada. Formel 1 ajal läheb korraks meelest ära ähkida ja ohkida :D
Naine võtab tolmuimeja, mees vaatab teda laitvalt, no sõitku sellega siis kui ta kodus pole. Lärm häirib. Lapsed tulevad koolist. Isa ei jaksa nendega tegeleda, isa on haige.
Aga kui isa pole haige, siis isa poel kodus. Isal on palju tööd ja klientide soov on kõrgem kui käsk. See on süü ja põhjendus, et miks koju tulles võib sellele samale diivanile maanduda külg asendisse, naisele nähvata, et kas söök polegi veel valmis, kas sa mu pluusi pesid ära jne., ning samal ajal sirvida teleka kanalid läbi edasi tagasi.
Kui naine on on mõne easja vastu eksinud ja pole jõudnud teha midagi mida mees eeldab, et alati on tehtud ( puhas pesu on alati mehe kapis riiulis, ka see lemmik särk jne) ,siis aretab mees jutuajamist teemal, et millega see naine õieti tegeleb.
Kui naine palub mehel midagi teha, siis leitakse esimeseks põhjuseks, et mees on väsinud ja väsinud on sellepärast, et käib tööl. No ja kuna mees on väsinud, siis tehakse õllekene lahti ja lõõgastutakse.
Naine õlut ei joo ja ega poleks aegagi. Naine ei ütle,e t on väsinud, on vaid tujutu. Mees mossitab, sest naise tujutu nägu ei meeldi talle. Mehele tuleb naeratada.
Kui mees on söönud, joonud ja ninapidi nutikas olnud, siis tikub uni kallale. Mees tukub natukene. Naine ei tuku, naine tegeleb lastega ja majapidamistöödega, sest mees ju on väsinud ja tukub, kuid teatud kodused tööd tuleb ära teha.
Poole öö ajal tulevad mehele romantilised mõtted pähe, kuid naine ei jaksa. Pole kohe sellist mõtetki peas ja mees ajab ka vihale, sest mingit abi kodus temast pole. Nii ja hommikul peab see naine ka tööle minema, kuigi ei teeni nii palju kui see mees.
Kelle viga see on? No naiste viga. Emad kasvatavad oma poegadest teenendatava inimeselooma, kui ema enam ei teenenda, siis on selliste eeldus , et naine korvab ema.
Ei pruugi olla joodik mees ja kuna tööl siiski käib, ka mitte laisk, kuid mugav.
Sellist meest lastega üksi koju ei või jätta, sest see kodu on siis katastroof ja tööl käiv naine peab peale tööd tegema ikka kõik kodused tööd.
X
x  /   14:01, 6. sept 2017
Kahju, et seal peres lapsed ka pühapäeval koolis peavad käima!
K
kui sa  /   14:43, 6. sept 2017
oma meest nii vihkad, miks ära ei lahuta, saaksid "parasiidist" lahti?
M
mida soovitada?  /   11:16, 7. sept 2017
Selline stsenaarium näitab, et naine ei ole suutnud end kehtestada või on andnud järk-järgult enda positsiooni käest. Suhte alguses on ju tavaliselt just sedapidi, et mees püüab muljet avaldada ja teeb kõik ette taha, toob kingitusi ja kannab kätel. Seega on naine suhtes juhtpositsioonil ja seda tuleb hoida. Ei ole vaja vaikselt kannatada ja lasta endale samm-sammult aina enam pähe istuda. Tuleb alati öelda, mis ei meeldi ja mida ootad mehelt. Mehed ei oska mõtteid lugeda, kuigi naised sageli nii arvavad. Kui midagi ei meeldi tuleb öelda, mitte lihtsalt mossis nägu teha. Muidu koguneb lõpuks selline jama, et kannatus katkeb ja naine hakkab röökima. Mees ei saa aru miks, sest enne oli ju kõik justkui ok. Siis kas suudetakse lõpuks rääkima hakata omavahel ja kõik eelnev ka ära klaarida või minnaksegi lahku.
A
Aga leia siis lahendus  /   14:47, 7. sept 2017
Mis sa tänitad siin? Kui ei sobi ja on nii laisk mees, mine lahku, mitte ära pese oma tatiseid patju siin puhtaks.
P
putukas  /   12:07, 6. sept 2017
Kui aus inimene on taimetoitlane, siis ta lihtsalt ei söö liha.
Kui sotsialist on taimetoitlane, pasundab ta sellest igal võimalusel ning leiab, et liha tuleks ära keelata.
Kui aus inimene on pankrotis, siis ta mõtleb, kuidas ja mis edasi saab?
Kui sotsialist on pankrotis, siis ta mõtleb, kes PEAB ta välja aitama?
Kui ausale inimesele ei meeldi telesaade, vahetab ta kanalit.
Kui sotsialistile ei meeldi telesaade, hakkab ta artikleid kirjutama ja kirju saatma, kus sildistab saadete tegijaid seksistideks, rassistideks, homofoobideks ja lihtsalt halbadeks inimesteks.
Kui ausale inimesele ei meeldi relvad, siis ta ei tee endale relvaluba.
Kui sotsialistile ei meeldi relvad, siis ta tahab need kõigilt ära korjata.
Kui aus inimene on ateist, siis ta ei käi kirikus.
Kui sotsialist on ateist, siis ta nõuab religiooni täielikku summutamist (v.a. New-Age jms. huu-haa).
Kui aus inimene näeb, et naabril läheb temast paremini, mõtleb ta, mida ta oma eluga teisiti võiks teha?
Kui sotsialist näeb, et naabril läheb temast paremini, mõtleb ta, et äkki on naabri maksud liiga väikesed?
Kui aus inimene näeb ettevõtjat, mõtleb ta, et: "Näe, ilmselt tubli inimene!"
Kui sotsialist näeb ettevõtjat, mõtleb ta: "Näe, kapitalist! Vereimeja! Lüpsilehm! Saakloom!"
Kui aus inimene seda loeb, siis ta muigab.
Kui sotsialist seda loeb, siis on ta solvunud.
1
11.36 vastus  /   12:05, 6. sept 2017
Teile on elav näide Soomes toimuvaga. Elan ise paraku seal ja olen asjadega päris kursis. Naised on suuremaltjaolt nagu pisikesed maakerad ja mehed nagu õlekõrred. Mehed rügavad hommikust õhtuni et perel hea oleks elada, käivad puhkamas nii välismaal kui ka omal kodumaal ja elavad kümmekorda paremini kui meil eestlased.Kuid on üks aga ja see on voodielu. Soome naised mõtlevad samuti nagu teie et kõik oleks nagu ok. kuid voodieluks on meest õnnistatud kehvemate geenidega. Otsitakse neid geene just 18-30 aastaste pagulaste hulgast. Mõnipäev tagasi oli soomenaiste mäss valitsuse kapsaaeda, et jätku pagulaste tagakiusamine. Nii et ega see asi hakkab ka Eestis talda kinnitama. Eestimees töörügamiseks kõlbab kuid geenid ei ole need mis oleks vastuvõetavad. Kuid jõudu eestimeestele ja ma loodan et selliseid geeniteadlasi meie naistehulgas on veel vähe.
M
ma arvan  /   12:30, 6. sept 2017
Pole see asi geeenivärgis ühti,vaid voodimängudes...
  /   14:35, 6. sept 2017
Lasete teemast ikka sorinal mööda. Ei ole see mees midagi kui tööst tühjaks pigistatud sidrun, kelle seljast seitse nahka võetakse. Samamoodi töötavad ju naisedki, kuid peavad pärast palgatööd ikkagi laste, kodu ja mehe eest hoolitsema, et toit laual, riided puhtad-triigitud, koolitööd tehtud jne. Ka lõbustama peab koduseid, kui neil igav on.
N
Naine  /   12:03, 6. sept 2017
Olen oma karjääri teinud
Nüüd lastega kodus
Mees käib tööl
See igati norm peremudel
K
konsa  /   11:51, 6. sept 2017
Tõnis Niinemetsa vastus Ossinovskile: las hoopis mees on lastega kodus ja naine teeb karjääri
.-.-.-
ossinovski rääkis osaliselt tõtt, ta rääkis nendest meestest keda ta TUNNEB, ehk siis
SOTSIAALDEMOKRAATLIKU partei homomultikulti MEESISENDITEST.
mis puudutab heidi ruuli etteastet, eks tal siis kah isiklust kogemusest kantud EESTI MEESTE hinnang,
ilmselt PAREMAD mehed tast ei hooli. ta oma olekuga tõmbab ligi ainult teatud mehi
eesti mehed on sünnitanud ja üleskasvatanud EESTI NAISED, ilmselt on heidi ruuli poeg (tulevikus võimalik poeg) samasugune.
E
Et  /   12:09, 6. sept 2017
eesti mehed on sünnitanud ja üleskasvatanud EESTI NAISED? Miks ainult naised, kus mehed sel ajal olid ? Kusjuures ka naised käivad tööl.
K
konsa  /   12:36, 6. sept 2017
to Et / 12:09, 6. sept 2017
eesti mehed on sünnitanud ja üleskasvatanud EESTI NAISED? Miks ainult naised, kus mehed sel ajal olid ? Kusjuures ka naised käivad tööl.
.-.-.-
mina kui eesti mees, ei tea tõesti, kus kohas on eesti naiste mehed sel ajal olid,
ma ei ela eesti meestega koos
J
juku   /   14:22, 6. sept 2017
Minu meelest mehed ei sünnita :/
.
...  /   09:27, 7. sept 2017
Konsa vist ei suuda mõista, mida ta ise kirjutab.
A
Ahah  /   13:56, 7. sept 2017
aga see on teada, et ainult naised kasvatasid lapsi ?
I
irw  /   13:57, 6. sept 2017
Keskaegse partei ekreliikmete naised on kenasti rusika ja pliidi vahele paigutatud.
S
Salliv tolerast  /   11:32, 6. sept 2017
Ma ei saanud mitte midagi sellest jutust aru. Naisel on tissid selleks, et last imetada ehk neid üles kasvatada ja mehel on m selleks, et naisi rasestada, välja võtta ja edasi oma asja ajada. Punkt.
O
Obiter dicta  /   11:31, 6. sept 2017
they have to fight each other with sticks to decide who is right.
N
naine olgu NAINE  /   11:16, 6. sept 2017
Las,las. Aga tore oleks ikka õigetpidi. Igasuguste asjade tagurpidi keeramine ja "katsetamine" jäägu erandiks reeglite kõrval. See vägisi "looduse" pahempidi tõukamine ei toonud juba jõgede ümberpööramise ajal midagi head...
M
Mees olgu siis mees ka  /   11:36, 6. sept 2017
Ja teenigu nii palju raha, et naine saab mõnusalt kodus olla :) Miskipärast on kisa, et naised tahavad ainult raha ja on kullakaevajad. Otsustage siis ära, mida te, mehed, tegelikult tahate: kas teenite ise ja naine on kodus või käib ka naine tööl ja toetate tema karjääri. Ilmselt tahategi, et naine ei teeks piuksugi ja oleks teiepoolt pakutavaga rahul. Isegi siis, kui see ei võimalda perel normaalselt äraelamist. Sest armastus on ju peamine ja loodusseadused ka. Muide, loodusseaduste järgi valivad naised tugevamad isased, ehk siis need, kes suudavad piisavalt teenida ja ja pere ära toita. Seega olge rahul loodusseaduste toimimisega ja ärge hädaldage, kui teid veidi kehvemate geenidega on õnnistatud ja teil naiste seas lööki pole.
S
Sellised naised .. öäk  /   11:58, 6. sept 2017
Vaata peeglise. "Mees peab teenima, mees peab teenima" ...
O
ok  /   12:01, 6. sept 2017
Ärge hädaldage kui "tugevamad isased" peale vallutust uue saagi valivad ja teid lastega koju jätavad.
M
Muidugi  /   12:14, 6. sept 2017
Kui mees ei taha, et naine tööl käib, siis peab ju mees raha teenima. Või miks peaks muidu naine ilma rahata kodus istuma ? Muidugi on ka neid, kes unistavad, et libistavad aga õllekest ja naine teeb nii kodu- kui palgatöö.
  /   12:27, 6. sept 2017
sotsfeministi ideoloogia.
:
:)  /   14:00, 6. sept 2017
Loogiline ju oleks, aga ära vaeva mehi loogikaga, see on nende jaoks liiga raske.
J
Jah, muidugi.  /   14:17, 6. sept 2017
Ja ongi mehel korralik palk. Olengi lastega kodune. Ongi lastel võimalus oma kodus oma emaga kasvada. Ei mingit stressi isal, emal või lastel. Sissetulek piisav, närvid korras. Parim mudel eeskätt lastele, mis ongi kõige tähtsam!
V
vamps  /   05:00, 7. sept 2017
Mis te arvate, kaua selline abielu kestab, kus naine teeb karjääri ja mees on kodus?
S
See jutt jumalast õige.  /   15:02, 7. sept 2017
On tõesti palju, palju naisi, kes ainult jahivadki selliseid mehi, kes ainult palju raha prouadele teeniks. Ega nad muuks ju eriti ei kõlbagi, kui ainult "rahamasinaks". Ma ikka see vanaaja kommetega inimene, tahaks ikka armastust ka, mitte ainult mõne peletise raha.
.
...  /   12:19, 6. sept 2017
Tugev ja toetav mees ei pea 'naine jäägu ikka naiseks' lauset kasutama.
  /   12:31, 6. sept 2017
kas - naine olgu mees - on sobivam lause?
!
!  /   12:33, 6. sept 2017
Just tugev ja toetav PEAKS. Loru ajab naise rügama.
N
Noo  /   09:29, 7. sept 2017
Tugeva ja toetava mehe kõrval on naine nagunii naine, mitte rügaja, ei pea sellest veel eraldi rääkima või seda rõhutama.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis