Sünnitama läinud Hiina naine palus tugevate valude tõttu keisrilõiget, kuid tema soovi ei täidetud. Piinades naine tegi seejärel enda ja beebi elule ise lõpu...

26-aastane ja tema sündimata laps surid, kui naine kukkus haiglas viiendalt korruselt alla, kirjutab Mirror.

Videol on näha, kuidas naine ei suuda valu tõttu koridoris kõndida, mistõttu meditsiiniline personal teda toetama tõttas.

Väidetavalt olla rase naine palunud keisrilõiget, sest sündimata lapse pea oli olnud liiga suur vaginaalseks sünnituseks. See oli ka põhjus, miks lapseootel naise valud olid talumatult hirmsad. Ta palus oma perelt luba keisrilõikeks, mida Hiinas kehtiva seaduse järgi saab teha vaid pere nõusolekul. Pere aga keeldus lõikusest.

Videol nähtu on filmitud mõned tunnid enne traagilist hetke, mil naine enesetapu sooritas. Videol kõnnib naine ringi ja vajub valust mitmel korral põrandale maha. Saatjaks on võõras mees.

Ka arstid kinnitasid, et naine vajanuks keisrilõiget, sest lapse pea oli loomulikuks sünnituseks liiga suur. Pere nõudis siiski vaginaalset sünnitust.

Aknast alla kukkunud naise surma käsitleb kohalik politsei enesetapuna. Veebis on aga paljud kommentaatorid marus ja leiavad, et naise keha ja rasedust puudutav peaks olema  ta enda asi, mitte perekonna otsustada.

Video!

Jaga artiklit

8 kommentaari

T
Tahame ka neid siia  /   20:06, 12. sept 2017
Tundub et mida tumedamaks nahk läheb seda väiksemaks läheb ajumaht ja naised on seal tõotatud maal ainult lapse ilmaletoomiseks kellel pole mingit sõnaõigus !

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis