Natuke emotsiooni ja armukadedust suhtes pole sugugi paha, sest kõik me tahame tunda, et oleme atraktiivsed ja ka oma partner tunneb vajadust meie eest endiselt seista ja võidelda. Ometigi on armukadedus üks kummaline asi. Seda eriti juhul, kui see ületab teatud piiri.

Armukadedana võime oma kallitele teha meeletult haiget, kirjutab Your Tango. Ja sageli ei ole selleks tegelikult isegi mingit põhjust. Lihtsalt see ebameeldiv tunne meie sees...

Kes on need kolm sodiaagimärki, kes on kõige armukadedamad ja omandihimulisemad?

1. Skorpion

Ehk juba aimasite, et see sodiaagimärk on oma armukadedusega esimese koha haaranud.  Tegu on kõige armukadedama sodiaagimärgiga. Nad ei suuda inimesi usaldada, mistõttu kipuvad nad valesüüdistusi tegema. Enamasti ongi need kahtlused ja süüdistused tekkinud puhtast armukadedusest. Skorpionid ei hoia oma tundeid väga osavalt tagasi, mistõttu võib nende vihapurse ja armukadedus saada alguse ka sellest, kui keegi nende meelest ohtlik ta kallima kõrval lihtsalt seisab.

2. Vähk

Vähk kogeb armukadedust päris sageli, kuid oskab seda teiste eest peita. Nad on armukadedad, kuid hoiavad end vaos. Kui peaks juhtuma aga see, et Vähk ei suuda enda armukadedust enam varjata, siis on oodata tõeliselt karmi vaatemängu!

3. Lõvi 

Lõvid on teiste tähemärkidega võrreldes kõige kirglikumad. Lõvi armukadedus saab hoos sisse siis, kui tema kaaslane pöörab kellelegi või millelegi rohkem tähelepanu. Lõvi lihtsalt ei kannata varju jäämist. Lõvi vajab kõigi tähelepanu. Kui ta seda ei saa, siis on ta pööraselt armukade.

Jaga artiklit

4 kommentaari

E
ehh  /   22:28, 10. sept 2017
skorpionina isegi tunnistan seda
L
Lõvid   /   11:01, 10. sept 2017
ei ole ainuüksi haiglaselt armukadedad ja omaniku kiiksuga vaid veel suured jutupaunikud olgu ta siis mees või naine.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis