Volüümikas iluteenindaja avas Las Vegases ilusalongi, mis mõeldud suurtele naistele, et nad tunneksid end mugavalt ja ei peaks tundma hirmu, et mõni tool nende all võiks puruneda.

31-aastane Jamie Lopez kaalub ise 222 kilo, mistõttu teab ta täpselt, mida suured ja lopsakad naised ilusalongi ootavad ja vajavad, kirjutab The Sun.

Nii muretses suur näitsik salongi toolid, mis peavad vastu kuni 362 kilo kaaluvate klientide raskusele.

Naine tunnistab, et koges ise piinlikku momenti, kus salongi külastades tema all tool purunes.

"Kõik jälgisid mind. See oli kohutav kogemus," meenutab ta, kust sai idee teha salong, mis täidab ka kõigi suuremate naiste vajadused.

Salongi täidab glamuur ja mööbel tehakse eritellimusena. Omanik soovib, et ükski klient ei tunneks, et ta istub justkui erilisel ja suuremal toolil. Ei! Kõik toolid salongis on suured ja kõik kliendid võrdsed.

"Ma tahan, et nad tunneksid, et neid koheldaks kuninglikult. Neil võib olla sisemiselt raske ja võibolla kõik ei tunne end ka sisemiselt ilusana," selgitab Jamie.

"Minu jaoks on oluline, et nad tunneksid end ilusana, kui nad siit salongist lahkuvad," lisab naine.

Jamie sõnul on kliente erinevatelt elualaldelt ja siiani kõik väga rahul, sest salong sisendab, et hoolimata suurusest saavad kõik olla ilusad.

Vaata SIIT!

Jaga artiklit

4 kommentaari

R
raske uskuda  /   19:51, 11. sept 2017
et LA-s neid pooletonniseid nii palju leidub, kes jaksavad eritellimusel glamuurset salongi üleval pidada. need ennast käest lasknud allaandnud toidusõltlased on vaesed ega väljugi naljalt kodunt. jõukad inimesed on enamjaolt aktiivsed ja mõistlikus kaalukategoorias.
S
Söör fon krat  /   10:47, 11. sept 2017
Meestevahelise seksi vastu ei saa miski!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis