Kiirtoidust sõltuvuses olnud ja 152 kilo kaalunud California naine tegi elus suure muutuse, mille abil kaotas kehalt 64 kilo. Mis oli tema salarelv?

25-aastane Frances Carpenter õgis ja pugis toitu seni, kuni tema lähedased hakkasid liigsöömise tõttu elusid kaotama, misjärel otsustas ta oma elus muutuse teha, kirjutab Mirror.

Catpenter tundis, et ei taha enam selline olla ja see polnudki nagu tema ise.

Naine avastas salarelva, mis aitas kilodel ta ihult kiiresti kaduda. See on crossfit, treeningmeetod, mis hõlmab jõu- ja vastupidavusharjutusi.

Nüüdseks 28-aastane Frances selgitab, et muutis oma toitumist ja asus intensiivselt treeningutega tegelema.

Nii saigi ta lahti 64 kilost. Praegu kaalub naine vähem kui 100 kilo ja jätkab sihikindlalt oma tervislikku elustiili.

„Ma lihtsalt ärkasin ühel päeval ja teadsin, et see on nüüd viimane kord, kui ma püüan ülekaalu kaotada,“ tunnistab ta, et enne muutust oli tal madal enesehinnang. Ülekaalulisena oli ta masenduses ja õnnetu.

Siiski üritas ta alati kompenseerida paksusega tekkinud ebamugavust. Ta käis maniküüris, juuksuris ja poputas oma välimust.

„Minu endises suuruses oli mul väga vähe energiat,“ meenutab Frances, tunnistades, et ta ei osalenud aktiivselt elus ja inimestega suhtlemises.

Naise tahtejõud muutuseks oli nii tugev, et ta asus viiel päeval nädalas trenni tegema. Suisa kaks korda päevas! Nii ärkas ta hommikul kell viis, et enne tööd jõusaali jõuda. Pärast tööpäeva oli ta seal jälle tagasi.

Kõigest kuue kuuga kaotas ta 25 kilo! Esimeste tulemuste ja muutuste järel hakkas ka ta energiatase tõusma. Ja kui ta esialgu käis vaid kardiotrennis, siis pärast liitus ta crossfit'i treeningutega.

Ja nii aastaga need kilod kadusid. 64 kaotatud kilo on päris korralik muutus!

Oma muutusi kajastas Frances ka Instagrami kontol, kuhu on nüüd meeletult jälgijaid tulnud.

Kuidas kaotatud kilod naist muutsid? Vaata SIIT!

Jaga artiklit

3 kommentaari

M
Mihkel Espoost  /   13:17, 12. sept 2017
Tubli tädi,ise ma ei sa omast 7 kg.lahti,tahet on ,--jõudu ei jätku.
X
x  /   19:03, 15. sept 2017
Kohvi + 2 tundi päevas velotrenažööri (maksimum raskusastmel) + toidust saadav kalorite hulk 1000-e peale päevas = 4 või 5 kilo kaotust nädalas. Kui ei saa hakkama, siis pole ikka eriti seda tahet. Kui pole raha, et trennis käia või trenažööri koju osta, võib ka jooksmas käia või kasvõi mõned tunnid väljas kiirkõndi teha.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis