Meeleheitel mees ei suuda oma muret ja valu enam endas peita, mistõttu otsib abi avalikkuselt ja nõustajat. Kuidas saada noor naine seksleludest eemale ja mehega hullama?

The Suni suhtenõustajalt palub abi 27-aastane mees, kelle sõbratar on kaotanud iha temaga seksida, kuigi kasutab nädalas kordi oma sekslelusid.

Mehe sõnul on ta õnnelik, kui oma 23-aastase kallimaga korra kuus seksida saab. Samas leiab 23-aastane neiu piisavalt aega ja tahtmist, et oma seksleludega mängida.

Sekslelud meest ei häiriks, kui nende voodielu oleks korras, kuid praegu tunneb ta juba ka lelude suhtes armukadedust.

Mees kurdab, kuidas naine ei paljasta tema ees enam oma alakeha. Ja neil haruldastel vahekordadel peab ka tuba olema pime ja naise nägu kaetud.

„Kunagi me suudlesime ja kallistasime pidevalt. Nüüd ma pean seda nuiama, kuid ka siis juhtub enamasti, et ta on liialt väsinud või poetab lubaduse seda hiljem teha,“ kurdab nõutu mees.

Seksinõustaja sekkub

The Suni nõustaja Deidre on veendunud, et midagi on naisega juhtunud, et ta enam suudelda, kallistada ja seksida ei taha.

Deidre soovitab mehel naisega rääkida ja anda mõista, et mees on valmis naise muresid kuulama. Nõustaja sõnul võib mees kuulda nii õiget põhjust, miks naine seksist ja lähedusest hoidub.

„Kui ta ei koge seksides õiget mõnu ja rahuldust, siis see võib olla põhjuseks, miks ta eelistab sekslelusid,“ pakub nõustaja Deidre.

Mida teeksid sina, kui su kaaslane eelistab seksimise asemel lõbutseda seksleludega?

Jaga artiklit

11 kommentaari

S
Saada oma naine  /   10:18, 15. sept 2017
koos leludega altari ette!
V
Vaheldus.  /   09:19, 15. sept 2017
Tegin ka kunagi vea kinkides naisele kopsaka lelu. Viimasel ajal olen märganud et naine hoolitseb oma aluspesu eest ja käib tihti ära. Koju tulles peseb alati ning lelu on unarusse jäänud.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis