Pilt on loole illustreeriv. (PantherMedia / Scanpix)

Inglismaal elab abielumees, kellest saab peagi üksikisa. Mehe abikaasa elu üle otsustavad 14 ajukasvajat. Arstide sõnul tal elulootust ei ole. Paari ühine poeg on pole veel aastanegi, kuid peab hüvasti jätma oma emaga.

Taksojuht Neil Potts'i naisel diagnoositi emakakaelavähk kõigest viis kuud pärast rasedaks jäämist, kirjutab Mirror.

Neil ja Ebru kohtusid 2015. aastal taksos, kui naine sattus mehe taksosse kliendiks. Möödunud aastal sündis esimesest silmapilgust armunud paaril poeg.

Naine pidas rasedana vapralt vastu keemiaravi, kuigi tõenäoliselt just seetõttu aidati pojake ilmale keisrilõike abil kaks kuud enne sünnitähtaega. Naine jätkas raviga ja jaanuaris said nad häid uudiseid - vähk oli taandunud.

Õnn astus uksest sisse, kuid on juba valmis ka selle pere juurest lahkuma.

Kaks kuud hiljem algasid 34-aastasel naisel tugevad seljavalud. Arstid avastasid, et naise ajus on 14 kasvajat. Arstid teatasid perele kurva uudise, et nemad enam naist aidata ei saa.

Pühendunud abikaasa Neil teab, et teda ootab ees hüvastijätt oma naisega. Tema poeg Kaiden jääb emata ja isal tuleb üksikisana hakkama saada.

„On raske teda praeguses seisus vaadata. Ta magab enamuse ajast ja tal ei ole üldse energiat. Enamasti on ta väga suures segaduses. On päevi, mil ta isegi ei mäleta, et tal on laps," kirjeldab mees.

Siiani oli naine alati olnud naerusuine ja jutukas, kuid kõik muutus järsult.

Neil`i vend Chris on algatanud kampaania, et koguda taksojuhist vennale sel raskel ajal raha. On mõistetav, et sureva abikaasa ja beebi kõrvalt taksot juhtima Neil ei pääse.

„Me kõik üritame neid aidata, kuid kulud on suured," muretseb Chris aja pärast, mis saab siis, kui Neil ja Kaiden kahekesi jäävad.

Fotod traagilise saatusega perest asuvad SIIN.

Jaga artiklit

6 kommentaari

  /   23:15, 26. sept 2017
Kus se video on?
H
Huvitav  /   21:00, 26. sept 2017
Kas Eestis on veel vähihaigeid vähe et lugeda Inglismaast.Eestis on vähihaigeid palju ja samapalju tragöödiat.Ega nendest polegi vaja kirjutada aga ikkagi...Jube kahju noortest

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis