Kanada tudeng tegi toidusõltuvusega lõpu ja mahtus rämpstoidust loobudes suisa viis numbrit väiksemasse kleiti. Inimeste sõnul on endisest rasvunud naisest saanud ilus Barbie nukk!

24-aastane Molly Smith armastas toitu meeletult, kuid kilode kasvades kahanes tema enesekindlus, kirjutab The Sun.

Kuigi Molly perekond oli aktiivne ja toitus tervislikult, siis tudengineiu õgis seni, kuni kilosid oli juba 107. Võibolla oleks suured õgimised jätkunud, kuid naisele jäi silma üks kena noormees.

Molly teadis, et tema suur keha poleks mehele mingit muljet avaldanud, mistõttu valid range režiimi. Isegi siis, kui kutt silmapiirilt kadus - Molly oli kehal märganud muutusi, mis teda ka ilma meheta edasi motiveerisid.

„Alguses järgisin dieeti, kuid kilode kadudes vähendasin tarbitud kaloreid veelgi. Ma näljutasin end," meenutab Molly, kuidas poolel teel taipas, et aitab.

„Hakkasin taas sööma ja tõstsin kalorid päevas 1200 juurde," lisab Molly, et tegi ka väga regulaarselt trenni.

Praegu tarbib naine päevas 1200-1500 kalorit. Ta kaalub 67 kilo ja on enesega rahul. Loomulikult teeb ta ka praegu võimalikult palju trenni. Molly üritab toidus vältida süsivesikuid ja eelistab palju värsket süüa. Töödeldud toidust üritab ta üldse hoiduda.

Molly teab oma kogemuste põhjal, et igasugused isud ja takistused tekivad, kuid oluline on suhtuda asjasse rahulikult, kuid kindlalt.

Ta soovitab alustada kasvõi jalutamisega ja eelkõige pühenduda dieedile. Samuti tuleks olla kannatlik ja soovitatav oleks teha endast pidevalt palju fotosid.

„Kõik peavad rasket võitlust ülekilodega. Kui see oleks lihtne, siis oleks ju kõigil täiuslikud kehad," julgustab Molly saatusekaaslasi.

Fotod!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis