Mõnikord võib päris igapäevane situatsioon saada hoopis teise tähenduse, kui pildistaja tabab hetke kõige kummalisemal momendil. Loomulikult - natuke oleneb ka selle foto vaataja mõtteviisist...

The Sun on otsinud kokku 12 fotot, kus tegeliku situatsiooni tabamiseks peab fotot mitu korda ja süvenenult vaatama. Muidu võib näha ainult ebasündsaid ja riukalikke pilte.

Mis paistab issi pükstest?! Kelle paljas pepu on pildil? Miks kannab mees võrksukki?!

Aga vaata ja veendu ise -SIIN!

Jaga artiklit

1 kommentaar

J
järeldaja  /   17:36, 1. okt 2017
Aga mis oleks siis, kui enamus inimesi oleksid "siivjad" ja ei näeks neil piltidel mitte midagi seksuaalset? See tähendaks ainult üht - selliste inimeste mõttemaailma seks ei kuulu ja nad oleksid täielikult aseksuaalsed. Kujutate sellist maailma ette? Absoluutselt mitte kedagi seks ei huvita? Ma ütleks, et see oleks maailma lõpp. Ma saan aru, kui väikesed lapsed ja vanurid on aseksuaalid, aga et kõik täiskasvanud ka ... ! Lühidalt öeldes, vihjata sellele, et kõiges seksi näha, on paha, on minu arvates väga inimvaenulik. Ja veel arvan, st seksi suhtes ükskõiksete inimeste arv aja jooksul kasvab, kui jätkub lasteaedades ja koolides laste sooneutraalne kasvatus.
Seks on hea ja elu edasi viiv nähtus. Ei tasu seda maha teha.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis