Naised alati eeldavad, et mehe poolt afääriks valitud naine on noorem ja neist kobedama kehaga. Naised kujutlevad, et SEE naine on lõbus, naljakas ja lausa jumalik kõiges. Kuidas ja kelle mehed ikkagi valivad, kui asuvad oma päriselu partnerit petma?

Mehed annavad alla võluvatele naistele, vastupandamatutele tüüpidele või on süüdi neid nõrgestanud alkohol, kirjutab Your Tango.

Petmine toimub tavaliselt väga ootamatult ja võiks öelda, et kapriiselt. Kuigi alati maalitakse sellest teisest selline müstiline pilt, siis reaalsuses on selleks teiseks enamasti keegi tuttav.

Uurimuses osales 1300 meest ja naist, kelle vastustest tehti järeldused.

400 uurimuses osalenud mehest 27 protsenti väitsid, et kui nende suhe oleks halb, siis otsiksid nad kõrvalsuhet mõne tuttava inimesed. 23 protsenti eelistas kõrvalsuhteks kedagi võõrast - baarist, reisilt.

Päris karm tulemus oli see, et 44 protsenti meestest oli oma kallimat petnud. Ja 55 protsenti meestest oli sellest vähemalt mõelnud. Just! 99 protsenti meestest petevad või mõtlevad sellest.

Kellega nad petavad?

Sinu sõbrad, tema sõbrad, töökaaslased... Nimekiri võiks olla väga pikk.

See on ka loogiline, sest sõbraga on sul mingi pinnas suhte arenguks juba loodud. Sealt edasi jõuda voodisse - see ei olegi nii keeruline.

Samas tähendab see ka seda, et ohuks pole ainult vallalised naised. Uuringus selgus, et 39 protsenti naistest olid kallimat petnud. Ja petmisele mõelnuid oli 35 protsenti. See ei tähenda, et need 74 protsenti naistest oleksid halvad inimesed. Ei! Nad on lihtsalt suhtes, mis ei täida kõiki nende vajadusi piisavalt.

Kes tahab kuulda, kes mitte - peamine motivaator petmiseks on rahuldust pakkuv seks. Naiste puhul ka see, et mehed ei tekita neist enam tunnet, et nad on ihaldusväärsed.

Jaga artiklit

3 kommentaari

.
.  /   17:56, 6. okt 2017
kui mees kõrvalt võtab ja võõrast paneb siis on see vaid tema peresuhet tugvendav seik. EI MUUD !!! AGA, kui naine seda teeb siis on see lausa SURMAPATT ja meie seaduaste koostajatel tuleks sääraste asjade karistamisl pöörduda lausa moslemite seadlusanlike kogude poole.
/
/  /   13:10, 6. okt 2017
Aga see näitabki,et monogaamia ei ole meisse sisse kodeeritud vaid on ainult kultuuriline soovitus.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis