Oled kõrvalsuhtes ja sul on tekkinud tunne, et oledki leidnud oma tõelise armastuse! Ei, ära kiirusta liigselt! Ära unusta, et sul on afäär... Kas afäär võib jääda kestma? Esimest korda aastate jooksul sa tunned, et taevas on sinine, lilled õitsevad ja keha on allutanud mingi mõnus ärevus - elad taas.

Kõik on võimalik ja ootab sind ees - tunned, et oled armunud. Tegelikult oled sa üks tuhandetest, kes seda sama kogevad. Inimene, kel on tekkinud kõrvalsuhe, kirjutab Your Tango. Sa oled rutiinist eemal ja tunned, et kõik on nii imetabaselt eriline.

Tõde on see, et su afäär siiski ei ole nii unikaalne...

5 asja, mida sellest erilisest ja unikaalsest afäärist teadma peaksid:

1. Sa leidsid oma hingesugulase 

Sulle tundub, et kohtasid kedagi, kelle sarnast pole iial kohanud. Ta mõistab sind sügavuti. Te vaatate üksteisele otsa ja kõik on sõnadetagi selge. Kahjuks pead mõistma, et teie tundeid juhib kemikaal, mis tekitab heaolutunnet  vaimselt ja füüsiliselt.

Kui sul on afäär, siis oled tõenäoliselt oma suhtes tundnud puudust empaatiast, armastusest, seksist või lähedusest. Ja nüüd afääri - koged sa seda kõike.

Nende asjade kogemine vallandab su kehas selle tunde, et oled justkui leidnud selle ühe ja ainsa hingesugulase.

2. See on parim seks su elus

Sa seksid ja tõenäoliselt palju. Võimalik, et sa pole enne seda afääri pikalt seksinud. Seks tundubki väga erilisena. Aga jälle - kemikaal süvendab seda erutust, tunnet ja erilisust.

Seks kõrvalsuhtes on hea, kuid miskit ei trumpa üle seksi inimesega, keda sa tõeliselt armastad.

3. Sa ei jää kunagi vahele

Kõik arvavad, et nad pääsevad puhta nahaga. Ja tegelikult jäävad kõik - KÕIK- vahele. Mingil hetkel su kõrvalsuhe paljastub. Ja usu - see ei saa olema meeldiv.

4. Sinust saab tema elus prioriteet

Praegu te olete üksteise jaoks justkui kinnisidee. Tahate iga hetke koos veeta ja jagada neid tundeid, emotsioone.

Aga tea, et see ei jää kestma. Teil mõlemal on veel teine elu. Elu tööl, perede ja lastega.  Ja kuigi tahaks uskuda, et jääte ka edaspidi üksteise jaoks kõige olulisemaks prioriteediks, siis nii see ei jää.

Meenuta mõnd korda, mil teie kohtumine käi ära, sest üks teist ei pääsenud oma igapäevastest kohustustest ja toimingutest. Neid hetki tuleb enam ja enam.

5. Elate õnnelikult igavesti

Kuigi leidub ka paare, kel on olnud afäär, mis jäänud kestma, siis nad ei moodusta petjatest enamikku.

Paljude inimeste jaoks on afäär midagi ajutist - lühike hüpe õnnetust või rutiinsest suhtest eemale. Mõne jaoks algatab afäär teekonna suurteks muudatusteks. Mõned on olnud aastaid kõrvalsuhtes ega pääse sealt enam kuidagi välja. 

Ole valmis ja tea, et tõenäoliselt su afäär ei kesta kaua. Ja ilmselt oled selle üle ka õnnelik. Isegi siis, kui afäär on imeline, siis on see ime ajutine. 

Kõik afäärid sarnanevad, kuigi tunduvad ainulaased armulood olevat.

Afääri võib nautida, kuid unustada ei tasu ka tulevikku. Afäär on miskit sinu elust, kuid ära unusta, et see miski võib tekitada kunagi probleeme. Ja tekitabki. Ole selleks valmis.

Jaga artiklit

6 kommentaari

A
A5  /   22:41, 6. okt 2017
Nii unikaalne oli see ka minu mehel.
N
Nüüd küll aitab!  /   17:08, 6. okt 2017
Need 99 % meestest tuleb välja, et on viimased s.ad, aga need 74 % ( väidetavalt)naisi on vaesed "süütud kannatajad"?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis