6 kommentaari

J
Juhan.  /   08:38, 9. okt 2017
Meie vanavanemad hoidsid ka loomi ja lemmikuteks olid ikka kasutoovad nagu lehm, lammas või hobune nüüd kasutud koer või kass.
R
realist  /   12:54, 7. okt 2017
Looma ei tohi mitte kunagi usaldada 100%-lt.Endal kass ja loomulikult täisväärtuslik pereliige,kuid siiski mitte päris lõpuni kindlalt tunda ennast erinevates olukordades,ikkagi loom ükskõik kui mupsik-tupsik.
K
Kusti  /   11:59, 7. okt 2017
Vahva, nagu suurtele vendadele oleks väike de toodud!
Kui teie peres on koerad ja nad on hoitud ja õpetatud, siis hoiavad ja armastavad nad ka uut pereliiget. Loomad on intelligentsed ja saavad maailmaasjadest väga hästi aru!
Armekkadeduseks ja
Ü
üks ema  /   10:33, 7. okt 2017
Ei laseks. Koeral on koera koht ja lapsel oma.
L
loom  /   08:16, 7. okt 2017
on loom ja loomal on oma koht ja üldse mitte pisikese lapse juures.ei saa usaldada looma,keegi ei oska looma käitumist ettearvata.ja kõigele lisaks,koer puhastab end lakkudes,kui ta on ennast või teist koera lakkunud,eriti oma suguelundeid,ja lasete tal oma pisikest peebit lakkuda.see on ju liig,mis liig,see ei ole loomaarmastus,see onmidagi muud.
E
EE  /   00:26, 7. okt 2017
Meie peres on mitu suurt koera pidevalt ja on ka lapsed. Oma kogemustest võin öelda, et emased suured koerad armastavad lapsi väga (isegi kui nad on n.ö kurjemat tõugu). Lastele liiga ei tee. Videol näen probleemi selles, et koerad lastakse koos lapse juurde väga lähedale. Piisab väikesest armukadeduse hoost koerte vahel ning beebi pea võib koerte hammaste vahel olla. Üks koer peaks olema ohutus kauguses ja teine tutvub beebiga ja siis vastupidi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis