Kas oled kunagi fantaseerinud, et lisaks sulle ja su kaaslasele - teiega ühineb voodis veel keegi? Või oled kujutlenud, et su käed ja jalad on seksi ajal voodi külge kinni seotud... Sa ei ole ainuke!

2014. aastal tehtud uurimuses osales 1000 täiskasvanut, kelle vastuste põhjal toodi välja enamlevinud fantaasiad, vahendab Health.

Näiteks 57 protsenti naistest kinnitasid, et on unistanud seksist kahe mehega. 37 protsenti aga seksist kahe naisega. 46 protsenti meestest väitsid, et nende fantaasiates tõuseb esile soov olla kinniseotud.

Miks me üldse fantaseerime?

Seksterapeut Ian Kerner selgitab, et fantaseerimine on võimas viis, kuidas tõsta oma erutust ja pääseda ärevusest.

Ta selgitab, et fantaasiad aitavad meil igapäevaelust põgeneda ja jõuda faasini, kus miski muu ei oma tähtsust. Oluline on vaid see hetk, tunne ja kogemus.

Ükski seksuaalfantaasia ei sarnane teisega, kuid neis on mingi kindel suund, mistõttu jaotatakse need viieks:

1. Allumine

Sellises seskfantaasias sa teed end haavatavaks ja partnerile alluvaks. Mingil viisil. Äkki sul on silmad seotud? Käed raudus? Või annab partner sulle laksu? Selline fantaasia pakub eriti rahuldust neile, kes muidu on harjunud asju juhtima ja kontrollima.

Seksterapeut selgitab, et paljud fantaasiad kipuvad reaalsele elule olema täpselt vastupidised.

2. Domineerimine

Domineerimisest fantaseerimine tähendab kontrolli omamaist. Kas seod oma partneri kinni või oled lihtsalt see, kes otsustab, millises poosis ühe jätkub. See fantaasia kipub olema populaarne naiste hulgas.

3. Avalik paljastus

Kas oled kunagi mõelnud, et tahaksid tõmmata kardinad eest ja seksida akna all, kust su naaber sind vägagi tõenäoliselt tegevuse pealt tabada võib?! Või oled mõelnud, et mis tunne oleks siis, kui su kallim sind masturbeerimas jälgiks?

See seksfantaasia hõlmab endast stseeni, kus seksi ajal leidub su tegevusele ka publikut. Olgu selleks su abikaasa või keegi võõras.

4. Teiste seksijate vaatamine

Kas sind erutab mõte, et saaksid salaja jälgida teisi seksimas? Või eelistaksid näha, kuidas su kallim endale ise mõnu pakub? Või teha seda suisa veebikaamera vahendusel?

5. Grupiseks

Kolmekesi voodis - kas kõlab erutavalt? Mõned paarid rahuldavad oma uudishimu ja fantaasiat sellega, et lähevad sekspidudele, kuid osalevad seal ainult vaatlejatena.

Kui tõesti ihkad kolmandat osapoolt voodisse, siis tuleks sellest oma partneriga ausalt ja otsekoheselt rääkida.

Kas fantaasiad peavad päriselt täituma?

Mitte kõik fantaasiad ei pea elus teoks saama, vaid võivad igaveseks ainult fantaasiateks jäädagi. Fantaasia on lihtsalt viis põgeneda argielust.

Jaga artiklit

5 kommentaari

A
Aina keerukamaks läheb,  /   08:56, 10. okt 2017
fantaseerida, kust leida naturaalset, võõpamata, raseerimata, puhast naist.
A
anon  /   21:41, 9. okt 2017
Aga ära ei seletatud midagi mida see tähendab.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis