Tänapäeval armutakse ja armastatakse oma elus kordi, mistõttu leidub ka rohkelt keskealisi ja vallalisi. Ometigi erineb selles eas kaaslase leidmine varasematest kogemustest ja uskumustest. Kuidas leida kaaslast ja armastatut, kui su vanusele on ette tiksunud number 4?

Miks on neljakümnese ja vanemana palju raskem leida head kaaslast, kellega suhtesse astuda? Oled ehk endaltki seda küsinud ja sõpradega arutanud. 30-aastasena oli see veel palju lihtsam. 

Your Tango ekspert Sherri Nickols lohutab, et sama murega naisi leidub maailmas teisigi. Nickols pakub oma abikätt, mis aitab ka 40-aastasel ja vanemal naisel leida enda kõrvale õige mees.

Esmalt selgitab Nickols, et selles eas on ootused, vajadused ja ihad varasemast erinevamad.

Ekspert soovitab endalt küsida kaks väga olulist küsimust, mis aitavad sind õige kaaslase leidmisel.

1 Kas kannad endaga kaasas emotsionaalset pagasit?

Sa võid olla kinni vanades mallides ja mõtteviisis, mis piirab sind ja sinu võimalusi leida see õige armastus.

2. Kas su süda on avatud?

Kas kardad, et keegi ütleb ei või tõukab sind ära? Kui nii, siis võibolla tõukad isegi aimamata inimesi endast eemale?! Negatiivne energia ajab eemale ka need inimesed, kellele jaoks sa oled atraktiivne.

Olla närvis ja pabistada - see on täiesti normaanle. Sa oled aastatega muutunud ja nüüd natuke teine inimene. Ära ehmu, et esiti võib nii mõnigi asi tunduda veidrana. Anna endale aega kohaneda.

Jaga artiklit

1 kommentaar

K
Kui naine saab 40,  /   18:22, 9. okt 2017
tuleb ta kahe kahekümnese vastu vahetada.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis