Paariteraapia- ja seksiekspert Epp Kärsin jagab TV3 „Seitsmestes“ nippe, kuidas abielupaar oma magamistuppa särtsu juurde saab tuua. 

Naiselik Epp Kärsin on saanud viimasel ajal suure avalikkuse tähelepanu osaliseks, sest julgeb avameelselt rääkida seksist ja seda puudutavast.

Tantra paariteraapia ja lingamimassaaži ekspert Epp Kärsini arvates on suur potentsiaal tervendada oma suhet ja kaaslast läbi mõtestatud ja südamest tulevate puudutuste.

Eksperdi sõnul ei piisa, kui reede õhtul abikaasaga oodata laste uinumist, vaid lapsed tuleb kodust ära saata. Veel parem - minna ise mõnda hotelli!  Kärsin soovitab olla koos ja uuesti avastada, et mis oli see, mis paari kunagi kokku tõi.

Eksperdi sõnul võib seksida kasvõi iga päev, aga arvust olulisem on kvaliteet. Ta rõhutab, et seksis tuleb olla kohal ja kogeda.

Kuidas taastada oma suhtes sära, särts ja lähedus -  vaata videintervjuust!

Jaga artiklit

87 kommentaari

  /   07:32, 14. okt 2017
ÕL modekad tulevad appi nussima
C
Clamydia  /   08:23, 13. okt 2017
Irooniliselt öeldes: pea tahaks kogu aeg, aga strateegilised organid ei on pidevast tööst kurnatud.
Tõsiselt öeldes: kui sugulise läbikäimise aluseks on armastus ja lugupidamine ja usaldus, tulevad õiged võtted iseenesest, neid ei pea ajalehest õppima. Ja lapsed pole takistuseks. Voodielu käib siis, kui lapsed magavad.Traditsioonilises peres ei harrasta lapsevanemad tantraseksi kuus tundi keset
päiset päeva. Keda aga selline elustiil veetleb, siis lasku käia. Laps(ed) lasteaeda või kooli, endale vaba päev ja armatsege end seitsmekümne seitsmendasse taevasse. Muide olen seda ise proovinud. Aga ei meeldinud. Kõik tundus kuidagi tehniline ja isegi amoraalne

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis